Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában nagyon sokat tudok...

Mostanában nagyon sokat tudok aludni. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Alapból is jó alvó vagyok ami azt illeti de kb 2hete Úgy érzem korlátlan időt képes volnék aludni. Este le teszem a fejem és már szinte alszom. Ha szabadnapos vagyok mint pl ma is akkor délután tèpem ki magam az ágyból. De még birnèk aludni úgy érzem legalább 4-5 órát. Ez már szerintem túl sok. Amúgy nem végzek erősebb vagy több munkát mint amúgy szoktam sőt több szabad napom van mostanában. Terhes sem vagyok szoval ötletem sincs miért van ez a nagy aluszèkonysàg. Ötlet mitől lehet?

2016. márc. 22. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
És minden nap alszol is 12+ órákat?
2016. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha módom van rá akkor igen :(
2016. márc. 22. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:

De ténylegesen hányszor történt meg 14 alatt?

Mert ha 14-ből 10-szer csak 5-6 órákat tudtál aludni, akkor a maradék 4 nap nem is elég ahhoz, hogy a felhalmozódott hiányt bepótolja a szervezeted.

2016. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A két hét alatt volt kb 7szabad napom és mindig sokáig aludtam ce amikor mennem kellett dolgozni az valami rémes volt hogy korán keltem és a munkában is nagyon álmos voltam.

Valószínűleg hozzá járulhat a dologhoz hogy a párom pont ellentétesen dolgozik velem . Ő du. 4_5től hajnali fel 1ig dolgozik és van hogy fentmaradok hogy megvarjam. Én meg kelek 7:30kor. Persze nem mindig várom meg mert elalszom addig.

2016. márc. 22. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!