Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Crohn betegek nem ehetnek...

A Crohn betegek nem ehetnek csokit? Mert nekem hányingerem van utána.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen betegséged van vagy csak a net alapján diagnosztizáltad magadnak?
2010. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mértékkel ehetnek, bár fontos a diéta, és igazából nem tesz jót az egészségüknek.
2010. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen ez a betegségem
2010. ápr. 5. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Crohn beteg vagyok, és nem ehetnek cukros ételeket, csokiból is csak étcsokit. Vajas tésztát, habos sütiket nem lehet enni. Csak könnyű ételeket, de azokból egy nap többször is, keveset.
2010. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
miért nem ehetnek amúgy cukros dolgokat? mert engem senki se világosított fel h mit lehet enni és mit nem!
2010. ápr. 14. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:
mivel magadnak kell kitapasztalnod h mitől vagy rosszul és mitől nem. nincs egy megszabott diéta amit be kell tartani. általában kerülni kell a durva rostokat, zsíros, fűszeres, puffasztó kajákat. aktív időszakban jobban oda kell figyelni, amikor jól vagy, olyankor meg végülis bármit ehetsz, amitől nem vagy rosszul, de azért mértékkel.
2010. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!