Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik velünk? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk? Miért viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 3 éve vagyunk együtt, nála jobb partnert nem is találhattam volna.Nagyon szeretjük egymást a kapcsolatunk kezdete óta, DE! Most valami mintha már megváltozott volna, olyan fura néha mikor együtt vagyunk. Sokszor unja magát, csak fekszik az ágyon és néha beszédtémánk sem nagyon van! Mostanában találkozni sem találkozunk olyan sokszor mint ezelőtt, mert neki minden nap hol meccse hol edzése van, ugyanis focizik! Ma is pl. szó nélkül elment focizni, csak azt láttam,hogy megbeszélte a haverjával,hogy majd kint a focipályán találkoznak,de nekem nemis említette,pedig ma is találkozni szerettem volna vele,ugyanis vagy 20percet beszéltünk csak msn-en! Én nem értem..mintha néha már nem szeretne velem lenni, de ha rákérdek hogy szeret-e még, mindig azt mondja, hogy igen, Nagyon.....De néha úgy érzem, hogy már csak megszokásból van velem! :( Valaki írjon.... Egy 20 éves lány!
2011. szept. 5. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"De néha úgy érzem, hogy már csak megszokásból van velem!" Szerintem jól érzed.
2011. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És te hogy érzed magad, amikor vele vagy?Te is unatkozol, vagy még még mindig nagyon szereted?
2011. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ez már nagyon kihűlt kapcsolat, legalábbis az ő szemszögéből biztosan az...
2011. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, vele szeretnék családot alapítani később! Nekem ő a mindenem, ha elveszíteném nem tudom mi lenne velem. Mindig mellettem állt. És nagyon szoros kötelékek fűznek hozzá.
2011. szept. 5. 19:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt vele beszéld meg!
2011. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de mindig azt mondogatja, hogy szeret...De lehet már csak megszokásból mondja, nem tudom.
2011. szept. 5. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz elfogadni a dolgot. 20 évesen én is így voltam az akkori párommal, hogy nem tudom túlélni, ha elveszítem. Még teljesen feleslegesen "lehúztunk egymással" két évet és utána mentünk szét. Nagyon fájt, de idővel újra képes lettem nyitni új kapcsolat felé. Azóta már letisztult a kép és tudom, hogy hamarabb kellett volna lépnem. Előfordulhat, hogy ő sem akar szakítani, ezért ad megnyugtató választ. Azért hosszú távon a jelenlegi helyzet nem elfogadható, azt biztosan te is érzed!
2011. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Úgy látom egy cipőben járunk én is 20 éves vagyok. Először meg is lepődtem, hogy én ilyet nem írtam akkor hogy lehet ez a nagy hasonlóság. Nem beszélnénk privátban valahogy.. Hátha tudunk egymásnak tanácsokat adni. Én is ma írtam ide egy kérdést ha gondolod elolvashatod, hátha te erre tudsz nekem választ adni. Majdnem ugyan ilyen címen van nekem is és utána írtam hogy fiúk válaszát is várom vagy valami ilyesmi.


Amúgy a helyzetedre annyit tudok csak mondani, hogy szerintem próbáld meg feléleszteni a kapcsolatotokat. Az én barátom igaz nem focizik, hanem motorozik, de szinte ugyan az szituáció. A barátai is azt mondják, hogy nagyon szeret engem kár aggódnom, csak egy kis levegő kell neki, hogy egyedül is lehessen és ne csak velem mindig.

2011. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

,,Nekem ő a mindenem, ha elveszíteném nem tudom mi lenne velem." Nem kell a dráma, senki sem halt még bele a szakításba. Lenne másik barátod, ennyi. Valószínűleg csak megszokásból van veled, ezt már én is átéltem 20 évesen az első pasimmal. Nagyon gyerekesen gondolkoztam, mint most te. Örülök, hogy szakított velem, 4 éve vagyok együtt a mostani párommal, de vele minden sokkal jobb és színesebb és 4 év után se érzem azt, hogy ellaposodott a kapcsolatunk.

26N

2011. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnap 10:51 -egyet értek vele. Szakítani kell


Az életnek többről kell szólnia, mint a megszokásról.

Ha nem váltasz, idővel lefogod magad gyilkolni.


Azt is csinálhatjátok, hogy tartotok fél év szünetet.

2011. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!