Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a zokniban alvásról?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve jött rám a gondolat, hogy húzzak zoknit éjjelre, minden rendben is volt, de aztán annyira megszoktam, hogy nyáron a rövidnadrágos pizsamához is zoknit húztam, máskülönben fázott a lábam. Hogy tudnék erről leszokni? Mára már tisztára bebugyolálom magam, pedig nincs is hideg. Régen semmi bajom nem volt holott sose húztam zoknit.
2010. ápr. 8. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy egyre vékonyabb és kisebb zoknit húzol, fő a fokozatosság.
2010. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kend be valamilyen lábpezsdítő krémmel, hogy ne fázzon.
2010. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez már megszokás hogy zokniban alszom de elsősorban télen, nyáron viszont nem.
2010. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nemkell leszoknod. minek?:D énis zokniban alszom. próbáltam énis leszokni, de mindig fázott, sőt...a lábaim érzékenyek a frontra és a hidegre...és amikor zokni nélkül aludtam másnap mindig fájt is a lábam így nemszoktam le és kész:D
2010. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
60%
Miért akarsz leszokni róla? Ha Neked így kényelmes, akkor aludj zokniban. Én is csak nyáron bírom ki zokni nélkül.
2010. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én amióta az eszemet tudom zokniban alszok mert nekem így kényelmes és nincs ezzel semmi baj
2010. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A paplanodat turd be ( szoval lefekszel normalisan betakarozol s felemeled a ket labad egyszerre s ugy beturodik a paplan)igy nem fog megfazni a labad, mert nem megy be a hideg...en miota elek ezt csinalom es hidd el hatasos!
2010. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen öregszel és fázósabb lettél. :)
2011. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már kinőttem :) Most már zokniban nem tudok aludni. Érdekes fordulat :)
2011. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!