Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy álltok zokniban való...

Hogy álltok zokniban való alvással?

Figyelt kérdés
Egy öreg bácsikát meginterjúvoltak, hogy mi a hosszú életének és egészségének a titka. Azt mondta, hogy mezítláb alszik, és nappal is keveset van rajta zokni. A rettent okos tanárnőm, aki mesélte, azt mondta, hogy a vérkeringéshez vn köze. Lehetséges. Amúgy meg én is rühellem a zoknik.
2011. júl. 27. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Én utálom a zoknit. Ráadásul, hogy abban aludjak az esélytelen! Ha itthon vagyok, legyen tél, tavasz, nyár, ősz mindig lerúgom magamról. :)


21/L

2011. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

hűű már nem is tudom mikor volt rajtam zokni alváskor :) nagyon rég az biztos :) én is nagyon utálom elképzelhetetlennek azt, hogy abba aludjak :D és nyáron egyáltalán nincs rajtam zokni :) itthon imádok mezítláb járni :)

17/L

2011. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
én épp hogy zokni nélkül nem bírok meglenni. bár aludni csak akkor szoktam zokniba, ha tényleg nagyon hideg van, és akkor is kinyúlt, vastag zokniba. de napközben itthon nyáron is hordok zoknit. nekem nagyon hidegek mindig a lábaim és a kezeim. a lábam ha fázik, lila is szokott lenni xD. viszont az az érdekes, hogy télen mínuszokban, és nyáron a nagy melegben is ugyanúgy titokzokniba vagyok :D 15L
2011. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Számomra zokniban elaludni esélytelen. Képtelen vagyok elviselni magamon az ágyban. Inkább megvárnám, hogy lefagyjanak a lábujjaim :)))
2011. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Nekem muszáj hogy mozgassam a lábujjaim, régebben mikor abban akartam aludni (télen) egyszerűen zavart olyan mintha le lenne kötözve a lábam és nem bírnám mozgatni, úgyhogy azóta inkább legyenek jégkockák a lábaimon de zoknit soha :D

18/l

2011. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon fázós vagyok, úgyhogy ha hidegebb van, akkor akár nyáron is vastag pizsiben + puha zokniban alszom (az utóbbi 3-4 napban pl abban aludtam + egy középvastag takaró)

Ilyen zoknira gondolok: [link]

2011. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem szinte mindig hideg a lábfejem, ezért nagyon tudok fázni. Gyakran zokniba alszom, bár amint bemelegítettem magamnak a takaró alatti levegőt általában lerúgom magamról, mert akkor meg már kifejezetten zavar a zokni. Most pl itt nálunk elég jó idő van, rövid gatya és rövid ujjú van rajtam, de a lábfejem bedugtam az ágy végén lévő takaró alá, mert az fázik :)
2011. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is mindig zokni nélkül vagyok, csak télen, ha kimegyek az utcára, akkor veszek fel a cipőmhöz zoknit. Nem is vagyok beteg sohasem.
2011. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én mindig zokniban vagyok. abban is alszom.
2011. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok. 16/F kimaradt :)
2011. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!