Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A későn kelős emberek LUSTÁK,...

A későn kelős emberek LUSTÁK, ugye?

Figyelt kérdés

8-ra járok dolgozni, eléggé nehéz felkelni 7-kor, PEDIG este 10kor már alszom.


Ez kerek 9 óra.


Péntekenként fenn csicsergek éjfélig, és akkor meg reggel 9-kor teljesen könnyen kelek.


Ugyhogy az egyetlen probléma a 7-órai kelés, nem a kevés alvás.


Persze valamiért az emberiséget a fejlett világban erre probálják szokatni.


2016. máj. 7. 11:35
 1/4 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Igazad van kérdező, tökéletesen...Énis pont úgy vagyok a dologgal mint te...A "korai" ébresztők jobban kimerítenek minden nap, mint a konkrét munka, amit végezni szoktam...Aztán meg a ma "divatos" közgondolkodás hamar rám is fogja mindig azt, hogy azért utálok munkába járni minden nap, mert "lusta" vagyok úgymond...Dehát ahogy mondani szokás, mindenki azt gondol, amit akar...
2016. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy a társadalom nem látja be, hogy szüksége van a különféle emberekre, és mindenkit egységesen akar kezelni.
2016. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogyne látná be, hát van esti müszak meg minden:D
2016. máj. 7. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az, ha valaki valamiért otthon van (nem tini, mert nekik el van tolódva, nomeg talán ilymódon is kiélik magukat), mert munkanélküli, hétvége, eltartott stb, és hajnal 1-3 között fekszik, délelőtt 10-11 között kel, az már nem normális.


A 7 az szerintem is korán van. :/

2016. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!