Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nőknek az önbizalom hogyan...

Nőknek az önbizalom hogyan feljeszthető?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Sikerélményekkel. Máshogy nem. Pl. 10-szer nyersz sakkba és 11-edszerre már lesz önbizalmad :]
2016. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Tanulj meg magadból meríteni önbizalmat, máskülönben nem fogod túlságosan jól érezni magad...
2016. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

"Tanulj meg magadból meríteni önbizalmat, máskülönben nem fogod túlságosan jól érezni magad..."


Nesze semmi, fogd meg jól!

2016. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
41%

ha minden kockázattól, félelemtől és kudarctól megóvod magadat akkor nem fog fejlődni az önbizalmad,

ott fog fejlődni amikor valami olyant teszel amitől amúgy tartottál valamennyire. Vagy lusta voltál és nem tetted meg.

Lehet ez sport, tanulás vagy bármi más.

szóval valami negatív dolgot esetleg tulajonságot kell apró lépésekkel ésszel és kitartással legyőznőd


ja a szép és csinos lányok még csinálják a sok férfi átbaszása é kihasználása játékot is, úgy olcsóbb önbizalomhoz jutni, férfiak pedig önként megszívatják magukat az esély és próba érdekében

2016. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A sport jó, imádom:-) Újrakezdem. Ez jó ötlet, köszönöm.


Nem vagyok a szivatós kategória, attól nem lesz több önbizalmam, ha átverek vagy szórakozok másokkal, ahhoz nekem nincs lelkem..

2016. máj. 11. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszoló: Ez hasonló mint az hogy. Nyugodj meg! Attól megnyugszol xDD :D
2016. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

52ffi-ként nem tudhatom ugyan. De azt gondolom, hogy van jóféle és rosszféle önbizalom (ahogy pl.: koleszterinből is).


A jóféle önbizalom egyik kulcsa lehet a lazulás, a rástresszelés legteljesebb ignorálásával. Persze ezt könnyű mondani, de nagyon nehéz megcsinálni. A buddhista/zen mesterek között feltűnően sok a férfi.


Mark Gungor óta tudjuk, hogy a "nőkben minden mindennel össze van huzalozva". Azt gondolom ez csak akkor tud optimálisan és stabilan működni, ha nincs benne zavar és káosz.

2016. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A halogatás is elvesz az önbizalomból, a felelősség el nem vállalása is.

Ha a feladataimat elvégzem, mások számára hasznos vagyok (pl.segítek, védelmet nyújtok, vigasztalok, meglátogatom a beteget, a rég nem látott barátot, rokont, átadom a helyem stb.) ezek mind mind segíthetik, és a sport és minden egyéb. Az önismeret, s az ebből következő személyiségfejlődés is. Előzőek kívülről jövő, utóbbi belső megerősödés.

Ami igazán lényeges: fogadd el magad a pozitív és a negatív tulajdonságaiddal együtt, és a negatívakon kezdj el dolgozni,hogy javulhassanak. Fogadd el,ha elrontasz valamit, és tanulj a hibákból!


A teremtettségünk által mind értékesek vagyunk. Isten szeretete pedig mindehhez erőt, segítséget nyújt. Bibliában számos történet és tanács van...

Tanulj, olvass önismereti és személyiségfejlesztő könyveket!

pl. Személyiségtípusokról, szeretetnyelvekről, erőszakmentes kommunikációról stb.

Olvasgasd Jánosi Valéria blogját! Én sokat tanultam tőle.

2016. máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mellimplantátum.
2016. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!