Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Honnan és hogyan kaphatnék...

Honnan és hogyan kaphatnék segítséget?

Figyelt kérdés
Folyamatosan levert vagyok, nem vagyok képes az örömre. Vannak kisebb nagyobb szünetek, mondjuk egy óra vagy egy pillanat amikor minden jobbnak tűnik aztán hamar el is illan. Azok a dolgok amik eddig rettentő boldoggá tettek, hobbik, szokások, már csak tompítják a letargiát. Van az életemben szerelem is, van 1-2 barátom, vannak hosszútávú céljaim, a családi életem nem jó, egyáltalán, dehát kinek igen? Az eszemmel sok mindent tudok. Hogy ki vagyok, mikre vagyok képes, de néha már logikával helyettesítem az érzéseket. Nincs kedvem beszélgetni, nincs kedvem semmilyen tevékenységhez, csak aludnék. Semminek sem érzem értelmét. Vannak ilyen periódusok, volt már hasonló tavaly de feleannyi ideig nem tartott és nem voltam ennyire rosszul. Bárhova leteszem a fejem elalszom, napi 12-18 órát is képes vagyok aludni apránként. Honnan kaphatnék segítséget? Ha otthon azt mondom, hogy segítség kell, a család egyik fele rögtön szanatóriumba tenne, a másik meg kiröhögne. 18 alatt vagyok, nincs keresetem, nem tudok megfizetni semmit.

2016. máj. 9. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Légzőgyakorlat az ingyen van. Az elsajátításához kell némi értelem. Ha elfogadod segítségemet szívesen segítek, ellenszolgáltatás nélkül. Ha érdekel írj privátot.
2016. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!