Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy vasárnap...

Miért van az, hogy vasárnap mindig rossz a közérzetem?

Figyelt kérdés
Tehát péntek, szombat nagyjából OK, bár a szombat is már picit nyomott hangulatú, de még elmegy. A vasárnap viszont: világfájdalom. Hétfőnként ismét tele vagyok tettvággyal és energiával. Nálatok mi a helyzet? Megvan a szomorú vasárnap szindróma? Én személy szerint arra gondolnék, hogy ugyebár 6-tól egészen 24 éves koráig iskolákba jár az ember (vagy még továbbis akár), ami testvérek között is 18 év, és ilyenkor mindne vasárnap a készülődéssel telik, másnap iskola. Esetleg utazás vissza a kollégiumba. Talán ez a nyomasztó érzés nyomhatja rá a bélyegét még most is a vasárnapjaimra? Mivel lehetne kissé felszabadultabbá tenni vasárnapokat?

2016. máj. 9. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy ez valamiféle félsz az új héttől, új kihívások, stressz stb. Én azt ajánlanám, hogy vasárnaponként ne otthon ülj, főleg délután ne, hanem csinálj programokat, kirándulás, mozi, fagyizás, séta, kerékpározás, ezáltal eltereled a gondolataidat, és így nem fogsz annyira rágörcsölni a hétfőre.
2016. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vajon az elfoglaltság hiánya vagy /esetleg egyedül vagy vasárnap/ netán nem jó a családi kapcsolat körülötted?

Találj programot vasárnapra::kirándulás,olvasás,kézimunka.Már lehet vasárnap is vásárolni,talán beszerezhetnéd azokat a dolgokat amiket nehezen tudsz elérni?

Házi állat:kutya,macska.

Szeretsz tanulni?

2016. máj. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!