Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menjek el orvoshoz vagy ezzel...

Menjek el orvoshoz vagy ezzel felesleges lenne dokihoz járkálnom?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az, hogy nem tudok aludni már több mint egy hete. Hiába fekszem le időben, hajnali 2-3-kor még fent vagyok és csak forgolódok. Biztos nem a koffein az oka mert nem iszok se kávét, se energiaitalt, se kólát, se teát, szóval semmit amiben koffein lenne és mégis.

Már borzasztó fáradt vagyok, folyamatosan fáj a fejem, ingerlékeny vagyok gondolom a kialvatlanság miatt.

Elmenjek orvoshoz vagy ez elmúlik?! 18l



2016. máj. 22. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább próbálkozz először házi módszrekkel: szellőztetés, relaxáló fürdő, nyugtató tea, stb.
2016. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg stresszelsz jelenleg, mert akkor valószínűleg az. Ha igen, ha nem én szereznék valami altatót (nem gyógyszer, valami kicsit természetesebbet, hátha elmúlik), mert attól nem lesz jobb, hogy vársz még két hetet.

Próbálj meg nem gépezni lefekvés előtt és menj el futni/sportolni egyet. Nekem akkor volt ilyen, ha este fény volt az ablak előtt, ezt is csekkolhatod, ha besötétítesz (veszel szemre rakható sötétítőt), akkor javul-e.

2016. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fizikailag mindenképpen jól fáraszd ki magad, akkor nem kell altatni.
2016. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!