Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni a túlzott...

Mit lehet tenni a túlzott izgulás ellen?

Figyelt kérdés

Ha ki kell állnom közönség elé, akkor nagyon izgulok és még beszélni is elfelejtek. Oké tudom, h mindenki ideges lesz ilyenkor, de én extra módon, szinte még a nevemet se tudom ilyenkor elmondani. Nem az számít, hogy hányan vannak elöttem, mert ha csak a barátom elött adom is elő, akkor is nagyon izgulok, itt a szereplés miatt van ez.


De az a baj, h jövőhéten meg kell védenem a szakdogámat és baromira félek, mert ebben a félévben kellett egy pár perces összefoglalót tartanom egy tárgyből, amit otthon tök jól begyakoroltam,h jól menjen, kiálltam a szaktársak elé és mindent elfelejtettem, még kb. felolvasni sem tudtam ami a kivetítőre volt írva, annyira beparáztam, remegett a hangom, nem tudtam kinyögni semmit.


Mit lehet enni ezzel szerintetek?


2016. máj. 23. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A szociális szorongásnak az egyik típusa ez. Számomra mondjuk elég fura, hogy a védés előtti héten jutott eszedbe, hogy kéne valamit kezdeni ezzel a problémával. Eddig hogyhogy nem merült fel benned? Most már eléggé elkéstél a dologgal, mert amúgy azt javasolnám, hogy keress fel egy pszichológust és dolgozzatok a szorongásos zavarodon, de egy hét alatt nem fog senki kikúrálni. Mindenesetre annyit tehetsz, hogy konzultálsz egy szakemberrel, hátha tud valami jó praktikát.
2016. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!