Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A korai őszülés mitől lehet?...

A korai őszülés mitől lehet? Csak 26 vagyok.

Figyelt kérdés

Tehát tegnap vettem észre hogy már van 1-2 ősz hajszálam. Kicsit megborzongtam hogy már ilyen hamar kijön, 40 évesen már full ősz leszek???

Amugy én magambafordulós, csendes típus vagyok, aki a problémán sokáig rágódik. Gondolom ez miatt van az ősz hajszál, de vajon ilyen hamar ki kéne jönnie? Még várhatott volna pár évet...

Ti hogy vagytok vele? Nektek volt ennyi idősen?



2016. máj. 24. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, és van sajnos elég sok ősz hajszálam, nem csak 1-2. :\

Egyébként én is olyan vagyok, mint te, bár én nem hiszek ebben, hogy emiatt lenne... Szerintem inkább genetika.

2016. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb 16 éves kortól, a pubertás kor végétől termelődnek az embernek ősz hajszálai, csak mindenkinek más ütemben.

Ami azt illeti, ha 26 évesen neked csak 1-2 szál van, akkor nagyon jól állsz. A legtöbb embernek ilyenkorra már több száz van, csak elveszik a több millió szál között.

2016. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ez most komoly? Már 16-tól elkezdődik, és van akinek ennyi éves korára már több 100 van? :O

Ez most kicsit ledöbbentett, illetve fel is lélegeztem kicsit, hogy nincs akkora gáz mint hittem :)

2016. máj. 24. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!