Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet a Korai őszülés?

Mitől lehet a Korai őszülés?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, és a fülem környékén elkezdett őszülni a hajam. Mitől lehet ez???

Családomban nem volt még ilyen, tehát nem hinném hogy genetikus.


2009. júl. 27. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ert mostanaban nagyobb stressz? Szomorusag esetleg? Nem hullik a hajad az oszules mellett?
2009. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszoló is írta, stressz, szomorúság, sokkhatás, ilyesmi... Ismertem valakit, aki 30as éveiben már tök ősz volt. Ha zavar, fesd be, de van, akinek olyan az őszülés, mintha melírozott lenne a haja. Anyukámnak például:D Őt zavarta, pedig sztem tök jól nézett ki:D
2009. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát esetleg a vizsgaszezon, de már túl voltam eddig is sok vizsgaszezonon, úgy hogy nem tudom, a hajam pedig abszolút nem hullik. És ez már nem fog eltünni??

Amúgy fekete a hajam, és nem nézne ki jól alúl őszben:)nincs melír hatása, bár jelenleg annyira nem észre vehető.

Köszönöm a válaszokat!!

2009. júl. 29. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!