Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért őszülök ilyen nagyon...

Miért őszülök ilyen nagyon fiatalon?

Figyelt kérdés
17evés vagyok és lány. március közepe óta minden hajmosás után találok 2-3 ősz szálat. március 18-án nagyon felkavaró hírt kaptam egy közeli ismerősömtől és azóta nem alszon nem eszem szinte semmit és ideges vagyok folyton. ez lehet kiváltó ok? :(

2013. ápr. 11. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

hát igazából lehet genetikai ok is a háttérben,egyik ismerősömnek 7-es kora óta(13 évesen) jelentek meg az ősz hajszálai,neki pl:genetikailag

de neked lehet,hogy az idegesség váltja ki vagy valami hiányzik a szervezetedből,valamilyen nyomelem vagy vitamin,de nyugi próbálj nyugodtabb lenni,relaxálni sokat,nem gondolni erre a bizonyos dologra( nem tudom mennyire fontos számodra,mennyiben érint ez a hír)egyél gyümölcsökat,zöldségeket vagy szedj vitaminmokat,nyomelemeket gyógyszer formában,de pezsgőtabletta formában is beviheted.

Remélem el fog múlni,mert gondolom nagyon rossz lehet ilyen fiatalon szegényke:(

2013. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) vitaminhiányra tippelt annu de a vérvétel nem mutatott semmit. komolyan létezik olyan hogy valaki beleőszül az idegességbe..? mert akkor szerintem ez a helyzet a családba senki nem őszül egyáltalán...jajj kész vagyok :(
2013. ápr. 11. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is őszülök bár én férfi vagyok és 25 éves. Szép dús hajam van amit imádnak a nők ezért különösen zavar, hogy a oldalt már elég sok ősz hajszál befigyel, sőt már elöl is van. Sajna nekünk ez jutott, azt mondják ez többnyire genetika és nem nagyon lehet lassítani se a folyamatot
2013. máj. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!