Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli székelés ritmusa?

Reggeli székelés ritmusa?

Figyelt kérdés
Sikerült jól beállítanom a reggeli székelést, azonban ha véletlen elmarad, akkor nagyon rosszul érzem magam, illetve úgy folyik minden reggelem, hogy a kávé után ürítek, de csak félig. Aztán miután reggeliztem, akkor azután 15-30 perccel később tud kijönni csak a többi. Mit tehetnék, hogy egy alkalommal el tudjam rendezni az egészet? Korábban nem volt ilyen gondom. Ha nincs időm reggelizni, akkor meg félúton kap el a dolog, ami elég gáz...

2016. máj. 27. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Na látod, ezért baromság erőltetni ezt a mániát, hogy reggel tojni kell, ha piros eső esik is.

Mert ha nincs rá lehetőség vagy elég idő, akkor aztán nagy gáz van.

Én nem foglalkozom ilyenekkel. Ha kell megyek, ha nem lehet, nem gond órákig is megtartani minden kellemetlen érzés nélkül, mert nem hajtottam ezt a hülyeséget, mint sokan.

2016. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Taps, taps, brávó brávó! Ügyesen verted a virtuális melledet a felhasználók számára. Igazán jó vagy, köszönöm a tartalmas válaszod!!!! Te vagy a király!!! Sőt a legjobb!!!!
2016. máj. 27. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kelj fel kicsit korábban és már akkor egyél valamit. Az a baj hogy ezt sajnos nem lehet csak úgy megcsinálni hashajtót pedig kétlem hogy szeretnél bevenni este.
2016. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
A kérdezők ilyen kirohanást akkor szoktak tenni, ha tudják, hogy a válaszolónak igaza van, csak nem akarják bevallani...
2016. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valóban. Újfent arra a következtetésre jutottam, hogy te vagy a zsírkirály!!!!!!!!!!
2016. máj. 29. 09:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor további jó szenvedést az okos elméleteddel.
2016. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!