Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédüléssel, imbolygással...

Szédüléssel, imbolygással hova tovább?

Figyelt kérdés

2 hónapja tart, szinte állandó jelleggel. Néha furcsán is látok, de ezt nehéz leírni. Voltam: Belgyógyászat, fül-orr gégészet, nyaki doppler, és nyaki-gerinc röntgenen, valamint neurológusnál, aki az mr és ct vizsgálatot nem találta indokoltnak.

Fejfájás nincs, nem is volt, viszont szorongás van, csak nem tudom hogy a szorongás váltja ki a szédülést, vagy a szédüléstől szorongok.

Hova mehetnék tovább?



2016. jún. 2. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:

A háziorvosoddal kéne beszélned hogy a tüneteid még mindig fennállnak, zavarnak. Ő tud enyhe nyugtatót is adni a szorongásra, beutalni pszichológushoz a szorongással, esetleg más vizsgálatra beutalót adni. Vagy ővele is próbáltad már? Ha nem hajlandó, mert nem vesz komolyan akkor nem kéne háziorvost váltanod?

Az a lényeg hogy ne hagyd annyiban.

2016. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A háziorvos szerencsére nagyon jó és figyelmes is. Pszichológust már említette, ad is beutalót, inkább csak én latolgatom itt a lehetőségeket hogy milyen vizsgálat maradhatott ki.
2016. jún. 2. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:
A szorongás lesz az.
2016. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na de jó :(
2016. jún. 2. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló van..nekem azt mondta egy neurologus hogy szorongás :( 19 F
2016. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyek pszichiáterhez, remélem lesz megoldása a dolognak mert katasztrófa így minden nap.
2016. jún. 5. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:
mit mondtak?
2016. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy lehet szorongástól. Kaptam gyógyszert meg mellette terápiára járok, és reménykedek hogy elmúlik.
2016. júl. 9. 17:06
 9/10 freqvence válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben járok,nekem még csak 3 hete tart,a különbség az,hogy én nekem csináltak koponya MR-t is ami szintén negatív lett + még a szememet is megnézettem,de azzal sincs baj. Kíváncsi vagyok,hogy mi van veled?Megszűnt a szédülésed a pszichiátertől kapott gyógyszerektől?
2016. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 clemie12 válasza:

Szia!

Ugyezzel stzenvedek 1 hónapja.:(

Azóta jól vagy, milyen hatással volt a terápia?

2017. febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!