Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan természetes gyógynöv...

Van olyan természetes gyógynövényes tea vagy tabletta ami sziper nyugtató, de nem elaltató?

Figyelt kérdés
Megyek bölcsességfog műtétre másodszor és az első...elég rosszul sült el...elfolytottam az izgalmat és az érzéstelenítő beszúrása után egyből rosszul lettem...tisztában vagyok vele hogy az én érdekem a doktornő is aranyos és az előzővel se volt semmi komplikáció...de izgulok mit ajánlotok?

2016. jún. 6. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Macskagyökér, orbáncfű, komlótoboz. Vagy ezek kombinációja a Nervenphlege tabletta. Minden ilyen segíti az elalvást is, de napppali aktivitás közben nem fogsz elaludni tőlük. Nem okoznak függőséget sem és kereszttoleránsak az érzéstelenítővel (nem befolyásolják egymás hatását, nem fogod úgy érezni, hogy a szék fölött lebegsz vagy ilyesmi).
2016. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!!!
2016. jún. 6. 18:48
 3/3 anonim válasza:
Citromfű tea.
2017. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!