Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megy a hasam nagyon menjek...

Megy a hasam nagyon menjek dolgozni v ne?

Figyelt kérdés
Szükség lenne rám de félek hogy ott befosok az ciki lenne. Alszom és becsinálok. Gyomorrontás Elvileg mert sajtos pogácsát ettem csak 2-t tegnap és nem tett jót. Vagy mástól nem tudom. Szval menjek v ne?
2016. jún. 14. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Imodium vagy széntabletta, aztán mehetsz is.

Nekem is hasmenésem van, reggel vettem be Imodiumot, mindjárt indulok dolgozni.

2016. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy gyomorrontás... 2 pogitól? ne...

ez egy vírus, sokaktól hallottam. Ha 1 napig otthon tudnál maradni, jó lenne, el is múlna.

2016. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lefújom a melót max ha jobban leszek addigra akkor Bemegyek de az ugyse. Víz is átfolyik rajtam. Gyógyszert nem akarok mert egyszer vettem be de nagyon megfogta a hasam amugy is lassu anyagcserém méglassabb lett tőle. Széntabletta meg nincs itthon elmenni meg nem akarok. Köszönöm a segítséget!
2016. jún. 14. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
ne egyél-igyál 6 órát, feküdj nyugodtan. Holnap héj nélküli reszelt alma - a legjobb gyógyszer megnyugtatja a bélfalat, rendbe tesz.
2016. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!