Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek menjek dolgozni?...

Szerintetek menjek dolgozni? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy últhéten beteg lettem. Nagyon rosszul voltam, folyt az orrom nem éreztem jól magam, de hétfőn mentem dolgozni. Kiderült, hogy másik két ember is beteg, így nem engedtek haza, pedig kértem a főnököm, hogy keddre hívjon be vkit helyettem. A válasz az volt, hogy nem tudja megoldani, mert van más is aki beteg. Az egyik csaj úgy maradt otthon, hogy nincs is semmi baja, csak nem volt kedve dolgozni, és nem is otthon volt, hanem vásárolgatott és nem ez volt az első ilyen dolga. Akkor nagyon eldurrant az agyam, hogy bassz' ő vásárolgat és otthon van, én meg szenvedek, tényleg beteg vagyok és dolgoznom kell. Na mindegy, a hét második felére jbban lettem. Már nem fáj a fejem meg semmim, csak nagyon csúnyán köhögök. Legszíveseben itthon maradnék jövő héten, mert nem szeretnék semmi szövődményt (volt már rá példa) és a férjem is azt mondta, hogy jó lenne ha orvoshoz mennék, de nem tudom. Már jó a közérzetem, és így lelkiismeret furdalásom van, hogy ha nem megyek be. Tudom nem vagyok normális meg minden, de nem érzem magam betegnek, csak tényleg nagyon sokat és csúnyán köhögök. Mit csináljak?
2009. nov. 1. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már megteheted, akkor maradj otthon, ha nem akarod hogy a köhögésed elhúzódjon hosszú hetekre...
2009. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradj otthon, pihend ki magad, inkább, mint hogy valami komoly szövődménnyel hetekig az ágyat nyomd...
2009. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!