Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 132/45 98-as pulzus, és...

132/45 98-as pulzus, és gyengeség?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem és 320 pontom lett,tehát elvileg bekerülök egyetemre de mégis félek.

Minden nap 100 körüli a pulzusom, néha 110-ig is felmegy.

Tegnap pl 110 pulzus 140 vérnyomás volt.

Most viszont nagyon gyengének érzem magam.

A kezem nem bírom szinte megemelni és megint.. 132/45 98 pulzus.

Ittam citromfű teát de nem tudom hogy amiatt vagyok elgyendülve, vagy valami baj van?

Szerintetek??

Kérlek szépen írjatok


2016. jún. 16. 22:38
 1/4 A kérdező kommentje:

1,5 hónapja pánik roham miatt bekerültem kórházba, és ott 1 perc alatt csináltak egy EKG-t és az jó volt, csak a pulzusom volt magas.

Mostanában viszont minden nap 100 körül mozog a pulzus.

Ez mitől van?:'(

2016. jún. 16. 22:39
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy dokitől jövő hétre kaptam időpontot csak mert a héten nem rendel. Addig viszont én megőrülök.. Nagyon félek hogy hirtelen megáll a szívem
2016. jún. 16. 22:41
 3/4 anonim válasza:
Bár nem mostanában érettségiztem, de emlékeim szerint a végére nagyon kimerültem. Akár emiatt is lehet. Próbálj visszazökkenni a "normál" életbe a taposómalomból, kicsit regenerálódj. Ha nagyon rosszul érzed magad megint, akkor doki/mentő/stb. Amíg nem mész orvoshoz, addig annyit tehetsz, hogy naponta mondjuk kétszer (pl. délelőtt és délután) megméred a vérnyomásod-pulzusod, és vezeted egy lapon, hogy hány órakor mennyi volt. Így a doki is több adatból tud dolgozni, nem csak a pillanatnyi értékeket látja. (Ez csak a személyes véleményem, nem orvosi szakvélemény!)
2016. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Áhh mentőt nem mernék hívni ilyenre...

Legutóbb mikor pánikrohamom volt.. nem tudtuk ugye hogy mi az.

Kihívtuk a mentőt és bent az egyik nővér olyan szinten lekezelően beszélt velem hogy az hihetetlen...

Nekem erre sincs szükségem.

2016. jún. 16. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!