Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magas pulzus veszelyes a...

A magas pulzus veszelyes a babara? Mit tudok ellene tenni? Felek!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

30 hetes kismama vagyok.

Olyan problemam lenne hogy merem magamnak a vernyomasom rendszeresen ami normalis, 110-128/65-75 kozott van mindig. Viszont aggodom, mert a pulzusom 89-100 kozott ingadozik, de felmegy akar 100 fole is. Mertem mar 116ot is.

Olyankor ugy erzem mintha minden erom elhagyna, szedulok es le kell fekudjek hogy kicsit jobb legyen.

Emiatt meg a haztartasi munkak se mennek, nem birok elmosogatni mert ugy erzem elajulok.

Mit lehet ez ellen tenni?

Termeszetesen dokinak is szolok hetfon, es haziorvoshoz is megyek, de kivancsi vagyok mas is volt e mar ilyen helyzetben, es ez art e a babanak?

Koszi a valaszokat!



2014. nov. 15. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen magas volt mindeb terhesség alatt (110-120) . Semmi baja nincs a gyerekeknek nem is emlitették h gond lenne.
2014. nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

100 terhesen nem magas

Én inkább azért aggódnék mert a HELLP egyik meghatározó tünete 116 az már ad rá okot

2014. nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugy ahogy az elso irja mindig 110-120 kozott volt az elso terhessegem alatt is es most is. Ha 100 korul van mar csodalkozok rajta. Semmi bajom nem lett belole es a kisfiamnak se. Ne aggodj boldog babavarast
2014. nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Es ilyenkor titeket is rosszullet kornyekezett? Szedules, gyengeseg, izzadas?

Kedves masodik!

Kicsit megijesztettel,ez a HELLP szindroma mibol derul ki?

A vernyomasom rendben, vizeletem rendben.

A 25. heten voltam vervetelen, es azt mondtak tokeletes. Nem vagyok verszegeny se vashianyos.

Megegyszer koszi mindenkinek!

2014. nov. 15. 08:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt teljesen normális a magasabb pulzus,sokkal több vért kell pumpáljon a szív,emiatt is fáradsz el gyorsabban.

Nekem sajnos van egyfajta szívritmuszavarom és néha felpörög a szívem 180-ra,a héten is volt rá példa,de a doki azt mondta,hogy még ez sem ártalmas a kicsire nézve,csak nekem kellemetlen.

27hkm

2014. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt! Hat remelem tenyleg termeszetes.

Ma mertem 3* a vernyomasom 120 alatt van, a per 65-70 kozott, a pulzus 85, 79, 87

De amint megmozdulok mar luktet a fejem es szedulok! Remelem tenyleg termeszetes ez a kimerultseg.

Hetfon jelzem az orvosnak is!

2014. nov. 15. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is terhességgel jött elő a magas pulzus és szívritmus zavar 180 as pulzussal.Kellemetlen lever a víz rosszul leszek.Most műtétre készülök elsütnek egy nyalábot.

Hellpnek nézz utána

2014. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!