Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki én már ezt nem bírom...

Valaki én már ezt nem bírom Nem aloszom már vagy 2 éve 2 napokat fent vagyok csak utána tudok aludni de akkor se pihenem ki magam teljesen, nemi életem egyáltalán nics. Még szűz vagyok 20 évesen?

Figyelt kérdés
Fálynak az izületeim, valaki valami tanácsot ?
2016. jún. 21. 02:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Alvászavarral orvoshoz kell fordulni.
2016. jún. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdeklődnék, miért nem mentél el 2 év alatt ezzel a problémáddal a háziorvosodhoz, miért nem vizsgáltattad ki magad?
2016. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy a szexhez köze lenne...de alvászavar és izületi fájdalom nekem is volt. Majdnem kerekes székbe kerültem az 1 év alatt,amíg húztam az időt. Majd rászántam magam egy gócszűrésre. Az eredmény étel intolerancia lett. Amint elhagytam bizonyos ételeket (glutén,tej,kukorica) úgy alszom,mint a mormota és semmim nem fáj. Valóban több a kedvem a szexhez is nyomás orvoshoz!
2016. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2\3 azèrt mert mindenhol várni kell anyit hogy az nem igaz!
2016. jún. 21. 09:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Hmm. 2 évet várni egy kivizsgálásra azért igen-igen nagy túlzás.

Ha nekem gondom lenne, elkezdeném a kivizsgálásokat és bizony várnék heteket is, ha csak későbbre kapnék valamikre időpontot, de nem hagynám magam szenvedni, akármiért sem.

Ha fájnak az ízületeid, nem tudsz rendben aludni, akkor tessék elmenni a háziorvosodhoz és kérj tőle segítséget.

Pár héten belül sok mindenre választ és terápiás lehetőségeket fogsz kapni.

Viszont, ha gondolod, várhatsz még éveket.....

2016. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hmm az az igazság hogy nem nagy kedvem van az èlethez .!
2016. jún. 21. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
A kialvatlanságtól is lehetsz életunt.
2016. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sport, egészséges táplálkozás, rengeteg viz, doki
2016. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!