Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az ha bevallom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha bevallom egy fiúnak hogy szűz vagyok, akivel randizok, utána ott hagy, nem akar velem többet találkozni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Csak dugni akart egy jót, szerintem ne sajnáld, és főleg ne pazarolj ilyenekre túl sok gondolatot :)
2015. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
mert sok férfi ockodik 1 szűz csajtól ennyi! akkor ne mond el neki és kész
2015. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ráadásul 24 éves vagyok.
2015. aug. 18. 20:41
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

Egy ilyen férfi helyébe képzelve magam én attól félnék, hogy túl sokáig váratnád őt a szexszel.


Kérdező, ha összejönnél valakivel akkor mennyi időnek kellene eltelnie az első szexetekig?

2015. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%

Én nem hagynálak faképnél, de nem lennék a legboldogabb. Sajnos nem vagyok a legtürelmesebb típus, ha ilyesmiről van szó, nem tudom, hogyan fogadnék még egy szűz barátnőt, mindenesetre én most egy tapasztaltabbra vágynék, ha választhatnék.


24/F

2015. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Mert van akiknek csak a szex a fontos. Szégyen.
2015. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy 30 - 40 - es pasit.
2015. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez van!

Sokat b*szogattak vele, hogy miért nem kezdek el szexelni, de szerintem ez mindenkinek a saját döntése, nem mástól függ.

Amúgy azért lehet ez, mert sok az olyan lúzer, akinek csak a testiség a fontos.

2015. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
1 és fél hónapot, de attól is függ hogy ő hogy viselkedik velem. Ha érzem hogy meglehet benne bízni akkor lehet hogy hamarabb is. De a férfiaknak miért a szex a legfontosabb?
2015. aug. 18. 20:50
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáld, inkább örülj neki. Akit Te is érdekelni fogsz, nem csak a tény, hogy nő vagy és jól nézel ki, azt hidd el, nem fogja érdekelni, meddig kell várnia :) Nem hiszem, hogy Te is egy türelmetlen (ergo éretlen) férfival akarsz járni, aki szerintem nem is férfi.
2015. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!