Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vádli feszülés, rángás, mitől?

Vádli feszülés, rángás, mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma arra lettem figyelmes hogy a vádlim feszül és apró izomrángásokat is megfigyeltem. Nem hatalmas fájdalomról van szó,csak egyszerűen érzem hogy kicsit feszül és szabad szemmel is láthatóak az izommozgások. Sikerült megerőltetnem valahogy? Járáskor igazából nem rosszabb,nem fáj jobban,de attól függetlenül kellemetlen érzés. Mit lehet vele kezdeni?

2016. jún. 23. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy a térdhajlatkoz közeli részen feszül és mintha alvás közben fel is ébredtem volna hogy "rossz" pozicióban van a lábam,lehet attól is hogy mondjuk alvás közben akaratlanul megfeszítettem ott valamit?
2016. jún. 23. 15:46
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve nem tudom releváns-e,de ismerősöméknél voltam és az egyik kis kölyökkutyájuk kiszökött a kert felé én meg olyan futást levágtam utána mint az utóbbi években még soha,ha esetleg ez is számíthat :) Bár ez már 2 napja volt.
2016. jún. 23. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
izomrangast magnézium hiany okozza. szedjel magneziumot heti 3x kezdetben aztan eleg ritkábban es nagyon hamar elmulik.
2016. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült kikezelni?
2019. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!