Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha leégtem a napon, attól még...

Ha leégtem a napon, attól még mehetek szoliba? Vagy mennyi időnek kell eltelnie? A kommentet hozzá értők írják légyszi!

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nem mehetsz így szoliba. De nyáron egyébként sem kellene, mivel így is extrém nagy az uv-sugárzás, akkor is ha simán csak kimész a napra. Persze ha bőrrákban akarsz meghalni, akkor csak nyugodtan, nagyon sok fiatal kap bőrrákot. Ha egészségesen szeretnél élni, akkor használj naptejet és arcodra is valamilyen napvédő krémet, mindig amikor kilépsz az utcára! Szolit pedig csak télen és egyébként akkor sem kellene, mert nem egészséges.
2016. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a fenének nyáron szoliba menni és fizetni a barnulásért?
2016. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Legalább egy hétig,addig is kenegesd valamilyen hidratáló krémmel!A szolival meg csinnyán!
2016. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az utolsónak nagyon köszönöm a kommentet ,ez legalább egy jó tanács! :)

A többieknek mondanám,hogy világ életemben Hófehérke voltam ,aki sohasem tudott barnulni ,csak leégni.

2016. jún. 25. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!