Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek a sötétben. Nem tudok...

Félek a sötétben. Nem tudok elaludni, mindig át kell mennem a szüleim szobájába.13 évesen ez nem normális, mit tegyek ezzel a félelemmel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 24. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
küzgyed le.
2016. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A legjobb ötlet ha először olyan kedves plüssel vagy dologgal alszol ami megnyugvást. Vagy valami éjjeli lámpát szerzel be ami fényt ad este hátha akkor megnyugszol
2016. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem én is kb. ennyi voltam amikor nekem is volt egy ilyen időszakom. Apa egyszer rám is lépett. :D

Elmeséltem néha pár barátnak, és egy nagyobb fiú annyit mondott, hogx mondogassam magamban azt, hogy:mindjárt elalszom. Nekem bejött egyébként :))

De akár visszaszámolhatsz 200-tól is vagy ilyenek. :)

2016. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szetintem normalis ha felsz a sotetben. En is sokaig feltem de mondjuk en mindig attol feltem ha sotetben voltam hogy valaki/valami van bent a szobamban es bantani akar .. 😨

De mar ezt ugy ahogy kinottem csak akkor jon vissza ha horror filmet nezek, de az is ritka.. Ha varosban laksz es van olyan ablakod amin keresztul beszurodik valamennyi feny akkor azon az ablakon ne huzd le a redonyt vagy hasznalj ejszaka ejjeli fenyt vagy solampat es olelgess egy plusst. Nekem igy ment es most mar sotetben alszok, csak egy kis feny jon be a tetoteri ablakomon 😊 remelem segitettem 😊

2016. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!