Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok,...

13 hetes terhes vagyok, örülnöm kéne, de sokszor annyira rossz a hangulatom, semmi nem tetszik, tiszta depis vagyok. Éveken át vártuk a babát, most meg hogy itt van, tele vagyok félelemmel. Ez normális? Vagy rossz anya leszek?

Figyelt kérdés

Sehova nincs kedvem menni, csak itthon ülnék egész nap.

Hogyan lehet ezen változtatni?


2008. aug. 22. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!!

lehet, hogy csak megilyedtél egy picit, vagy a sok éves próbálkozás kimerített!! attól, hogy babát vársz még nem muszály, hogy minden gondolatod ő kösse le. biztosan fontos nekd, de ne keseredj el!! ne rágódj ezen, majd megváltozik. néha én is megilyedtem a sok változástül, pedig nekünk elsőre összejött.

szóval nyugi!! sztem minden rendben lesz!!

26 hetes pocakos

2008. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Erre ne is gondolj,hogy rossz anya leszel!! Ez a hormonváltozás miatt van. Én napokig sírtam mindenért. Egy cukrászdában dolgoztam,mint eladó,és sokszor volt,hogy nem mosolygott rám vissza egy vendég,már azért sírtam. Úgy éreztem,hogy mindenki bánt,pedig egyáltalán nem így volt. Ez majd elmúlik,ne aggódj!

2008. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, nekem is voltak ilyen időszakaim:-) Majd megváltozik, és jobb lesz:-)

De próbálj meg nem depibe esni, igenis ha nincs is kedved mozdulj ki, menj boltba, találkozz barátokkal, keress kismama ismerősöket.

De néha vannak akkor is ilyen napok:-)

És nem leszel rossz anya!!

2008. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ez normális, dolgoznak a hormonok is és amúgy is kell idő, hogy az ember felfogja, hogy szülő lesz. Erre találták ki a 9 hónapot, én most vagyok a 31. hétben és még most is sokszor el sem hiszem, hogy lassan anyuka leszek. Nem kell eröltetni a változást, jön magától, nekem is vannak rosszabb napjaim, másnapra pedig mintha elfújták volna a rosszkedvet, kitartást és boldog babavárást!!!
2008. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!