Ez már beteges?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem lájkolja a képemet akkor arra gondolok hogy biztos utál, és elkezdek stresszelni hogy vajon mit csinálhattam(?)... Az meg sem fordul a fejemben hogy esetleg nem látta. (Ne gondoljátok hogy egész nap a gépezek/telefonozok. Egyébként szociális fóbiám van.)Néha emiatt teljesen elmegy a kedvem. 15/L

2016. jún. 28. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez abszolút beteges.
2016. jún. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha ugyanaz a véleményetek, mint az előző válaszolónak, akkor is írjátok le légyszíves!:)
2016. jún. 28. 07:16
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ugyanaz. Ha valakinek a boldogsága a lájkok számától függ, akkor ott nagyon nagy baj van.
2016. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
75%
nyilj ki egy kicsit a vilag fele, találj par jo hobbit, smerkedj a neten stb. ha pedig tenyleg fobiad van amit nem tudsz megoldani akkor keress szakembert
2016. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2. Félreérted... Nem a lájkok száma érdekel, hanem az hogy van néhány ember akinek meg akarok felelni, és ha ők nem lájkolják akkor rosszul érzem magam, mert félek hogy valami rosszat csináltam ami miatt már nem bírnak.
2016. jún. 28. 12:53
 6/12 anonim válasza:
Akkor miért nem kérdezed meg azokat az embereket hogy miért nem lájkolták?
2016. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert az gáz.
2016. jún. 28. 19:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Beteges.

Most akkor a válaszainkon is kattogni fogsz ?

2016. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem értettelek félre. Miért kellene minden ismerősnek mindent lájkolni? Én sem lájkolok olyasmit, ami nem tetszik kirívóan, attól még szeretem az ismerősöm.

Szociális fóbiádat kezeltesd és ne a neten éld az életed, inkább találkozz a barátokkal.

2016. jún. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát pedig félreértettem...Olyan emberekről van szó,akik eddig lájkolták a képeimet viszont már nem...ők olyanok akik majdnem minden képet belájkolnak ha az az ember aki kirakta jófej. Kivéve ha nem látták. Egyébként szoktam találkozni a barátaimmal.
2016. jún. 30. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!