Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ismertek figyelemzavaros...

Ismertek figyelemzavaros felnőtteket? Miről ismerhetőek fel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy nem tudnak hosszú ideig egy dologra koncentrálni?
2016. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a fizetésük konvergál a minimálbérhez.
2016. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

utolsó na és miért kapnak olyan kevés pénzt amúgy?


Csak azért kérdezem mert én pszichiáterhez mentem három napja szorongásos panaszok miatt és említettem neki hogy gyerekként figyelemzavart diagnosztizáltak nálam és erre felkapta a fejét. Kérdezte hogy mit szedtem mondtam semmit. Azt mondta érti és még említette hogy szórakozottnak tűnök, figyelmetlennek és felelőtlennek na meg mindent elhagyok és emiatt nem csökken az önbizalmam. Evégett antidepresszívumot írt fel és xanax-ot azt mondta ezért lehet nálam a szorongás is mert gyerekként nem kezelték a figyelemzavaromat. Most húsz éves vagyok és sajnos munkanélküli már négy hónapja. Előző munkahelyemen azt mondta a főnök hogy lusta vagyok és nem bírom a monoton munkát ezért ne menjek másnap dolgoznié. Na ebből lett nagyon elegem hogy most meg nem találok munkát erre rászorongtam és elmentem dokihoz.


Most azért nagy kő esett le a szívemről hogy nem tehetek a fogyatékosságomról. Édesanyám is megerősített benne hogy figyelemz6avarom van és mondta ezért vagyok szétszórt de sokkal értékesebb és jobb vagyok a szürke átlagnál.


Barátokkal is rossz a kapcsolatom. Mert elmondanak valamit egyszer erre visszakérdezek amit már elmondtak és olyankor elpirulok. Vagy például nézek jobbra vagy balra erre azt kérdezik mit nézek össze vissza. Vagy átmegyek az úton és nézek jobbra látom messze van a kocsi és átmegyek az úton erre balról jön egy másik ami majdnem elütött és ordítva mondja a sofőr hogy ennyire hlye nem lehetsz. Meg elhagyom a dolgaimat minden ismerősöm azt mondja olyan kis szétszórt vagyok meg ügyetlen. Keverem a jobb-bal irányt, kiesnek a kezemből tárgyak és mindent összetörök mobilom is össze tört már kétszer!

2016. jún. 29. 14:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Jé,nekem is van egy ugyanilyen barátnőm. Nagyon hasonlítotok :)
2016. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mert a barátnőd tünetei miben nyilvánulnak meg? tudnál mesélni róla kérlek?
2016. jún. 29. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a baratom.figyelemzavaros. o 20 eves. Matek jegyen mindig nagyon meglatszott. Illetve hosszabban nem tudok neki meselni valamit, mert nem tud odafigyelni, sokszor kell elmondanom mindent mire teljesen megerti, megjegyzi. Szorong o is, onbizalomhianyos. Pedig semmi oka ra, nagyon szeretem, elfogadom, szep arcu, helyes, izmos (amiert meg is dolgozik, nem szed semmit meg feherjet se) , sot meg edzoterembe se jar, megoldja otthon. Buszke vagyok ra. :)

Raadasul nagyon jol foz!

2016. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért konvergál a fizetésük a minimálbér fele, mert nem képesek olyan munkát végezni, amiért többet fizetnének, kivételt képeznek azok akiket protekcióval bejuttatnak egy jobb pozícióba, de az más kérdés, hogy meddig tudnak ott maradni.


Utolsónak: Szóval edz a barátod és nem szed fehérjét, akkor minden bizonnyal ért ahhoz amit csinál és fehérje nélkül biztosan szép eredményeket ért el eddig, főleg ha még egy konditerem bérletre se telik vagy csak szimplán félne elmenni konditerembe :)

2016. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es! Te miért utálod a figyelemzavaros embereket??! Ugyan mit ártottak neked? Csak a bolond nézi le azt aki nehézségei ellenére jó fizikumot és testalkatot ér el pusztán szorgalomból!
2016. jún. 29. 20:39
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es igen, mar versenyt is nyert. A kiszaradt barackfara feltett egy vonorudat, azon edz. Street workout-os :)
2016. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet adhd-d van. Ha komoly gondokat okoz az életedben, akkor menj el kivizsgáltatni magad.
2018. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!