Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ejszakai izzadas:- (Kerlek...

Ejszakai izzadas:- (Kerlek segitenetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!22 eves lany vagyok,es 2 honapja rettenetes ejszakai izzadas gyotor,allandoan arra ebredek,hogy a sajat levemben fetrengek!Reggel csurom lucskos a haloingem pizsamam,allandoan cserelem:-(Mar annyira kellemetlen,nem tudom mit tegyek. 6szor mentem orvoshoz ebbol 5szor elkuldtek,hogy ez csak a szorongasom tunete,6.orvos,vett vert,mert azt gondolja erdemes a pajzsmirigyemet TSH-szintet megnezni.Jovo7 hetfon lesz eredmeny.Biztosan teljesen normalis lesz a vervetel eredmenye,mivel mar 15vervetelem volt az utobbi 2 evben,es mindig jo volt az eredmeny,pedig eleg ramatyul vagyok altalaban..Nem tudom mit tehetnek,hogy ezt csokkentsem,mar mindent kiprobaltam raadasul ha hideg a szoba akkor is ugyanez van,nyitva hagyom az ablakot is,egyszeruen mar kezd az agyamra menni ez a lucskos ebredes,nem birom mar sokaig komolyan mondom,es meg faradekony is vagyok.Mit gondoltok mi ez? 22L
2010. máj. 21. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hát lehet pl hormonprobléma is. azt érdemes megnézetni, a hormonszintedet.

ezenkívül lehet mellkasi betegség tünete is

vérképzőszervi betegségek tünete

alacsony vércukorszint

valamint daganat jele is

érdemes folytatnod az orvosi kivizsgálásokat, mert pl infarktus előjele is lehet, bár temég elég fiatal vagy ehhez

2010. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ha pajzsmirigy-problémára van gyanu, akkor kerülj el minden olyan élelmiszert, amiben jódos só van (szalámik, felvágottak, mindenféle készétel - nézd meg az áruk cimkéjén), másrészt ami kimondottan az izzadás ellen hatásos, hogy minden nap reggel és este megiszol 1-2 pohár zsályteát. Pár nap - egy hét múlva már érezhetöen javul a helyzet.
2010. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*zsályateát
2010. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez lehet idegi alapon is -amugy a zsályateát kiprobálhatod -ha nem segit keressél meg mivel én nem tudlak... - sok vizsgálat után sem találtak semmit ? -és szorngásodra mit mondtak ?
2010. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsokat nagyon jok,hat semmit nem tudtak mondani...2 eve szomatizacios zavart,depis szorongast allapitottak meg,mert mindenfele hulye tunetem szokott lenni,fokent fajdalmak izmaimban,izuleteimben,fejfajas,rosszullet,faratsag,kimerultseg,mellkasi furcsa erzesek,rengeteg idetlen tunet.....csak ezt az izzadast nem tudom hova tenni:-S Remelem kiderul mi az oka,mert nagyon kellemetlen...es nem akarok orokre lucsokban ebredni..Koszi utolso megfoglak keresni negyon jo lenne kideriteni mi az oka:-(
2010. máj. 21. 14:41
 6/16 A kérdező kommentje:
utobbi idoben probalok minnel kevesebbet arra gondolni mitol fajhat itt mitol ott,miert nem kapok levegot,miert ver alig a szivem,neha annyira szarul vagyok elmegy a hangom alig tudok olyankor beszelni a rosszulettol,es oszinten nem vagyok ezzel valami boldog:-(de eddig meg semmit nem talatak csak egyszer gyomor gyulladast 3 honapig hanytam mire 15 orvoshoz menes utan vegre elkuldtek gyomortukrozesre,de akkor is csak ugy,hogy mar bomboltem a rendeloben annyira szenvedtem ugy ereztem mar elpusztulok,mindenem fajt,es mar nem ertem miert kellett 3honapot varni mire 8kilot ledobtam...de azt mar kikezeltek,de a mai napig vannak napok amikor felpuffad a gyomrom es hanyok ok nelkul...:-(
2010. máj. 21. 14:46
 7/16 A kérdező kommentje:
mindig valami bajom van,es mar kezd korhaz meg orvosi rendelo fobiam is lenni...:-Smert mar a heti 2szeri orvosi vizsgalat kb rendszeres!:-(Jo lenne vegre egy jo nagy kivizsgalas,de itt nem akarjak megcsinalni,angliaban lakok,de ha ez igy megy tovabb megin bogesi kitoresem lesz a rendeloben,es beutaltatom magam kivizsgalasra!
2010. máj. 21. 14:48
 8/16 anonim ***** válasza:
próbáld ki a soluti antisudoricát az jó izzadásgátló- de ha cska idegi alapon van
2010. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tbc tünete is lehet.
2010. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen olvastam rola,egyszeruen nem tudom mi lehet ez:-S a vervetel eredmeny jo lett,szoval fogalmam sincs...
2010. máj. 25. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!