Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tenyleg egeszseges ilyen...

Tenyleg egeszseges ilyen fitnessz labdan ulni ha pl szamitogepezek?

Figyelt kérdés

Azismerosom azt mondta, hogy vegyek ilyen nagy hatalmas fitnessz labdat es uljek azon amikor sokaig kell gep elott ulnom, mert azon "ra vagyok kenyszeritve, hogy egyenes hattal uljek". Ez igaz?

Valamiken van valamilyen tapasztalata errol?

Elore is koszi


2010. ápr. 14. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos nincs sok tapasztalatom-bár én is ültem már olyan labdán, csak nem gépezés közben-de sztem igaza van az ismerősödnek!
2010. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)
2010. ápr. 14. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azon ülök ugyanis anyukámat nagyon idegesítette h görnyedek és amikor egyszer hazaértem a székem helyett egy nagy fittballt találtam.

Kényelmes dolog bár amikor kezdenek fáradni a hátizmaim akkor már kicsit kényelmetlen mert ha akarom ha nem tartani kell magam.

Jókat lehet vele esni, este egy kisszobában simán átesik rajta a ember ugyanis este életre kel a labda.

De unalom űzőnek is jó. Sokszor csinálom azt, hogy ha nem írnak msn-en akkor beakasztom a lábam a radiátorba és has meg hátizomgyakorlatokat csinálok.

A zene ütemére jókat lehet rajta ugrálni és mindenféle ökörséget kilehet rajta próbálni. Egész a szívemhez nőtt a cucc.

Már 1 éve van és mindenki mondta, hogy előnyömre vált mert nem görnyedek már be. :)

2010. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jófej anyukád van! :)
2010. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves masodik valaszolo :D olyan edi vagy!

Anyud jofej, te meg meggyoztel, en is veszek egyet :D

udv neked es jo labdazast :D

2010. ápr. 15. 00:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszi! Anyu mindig meglep vmivel!

Amúgy egy blokkon láttam, hogy ő a Dm-be vette 2500 Ft-ért! :)

Remélem neked is okoz néhány kellemes percet! :)

Csak az előnyödre válhat!

2010. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok,neharagudjatok h ide írok ,de hol lehet iet kapni? :$$$ 16F
2011. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó kommentelő!


Tescoban, DM-ben, nagyjából bárhol. :)

2011. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!