Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Normális a főleg este/késő délután jelentkező mellkasi nyomásérzés?

Tegnap este alig tudtam elaludni annak ellenére, hogy nagyon fáradt voltam, mert folyamatosan nyomást éreztem a mellkasomon és úgy éreztem, hogy nem kapok rendesen levegőt.

Napközben nem volt ilyen bajom, most viszont megint kezd előjönni. Mellkasröntgenen voltam nem rég egy tüdőgyulladás miatt ami tavaly decemberben volt, illetve akkor mellkasi fájdalmakra is panaszkodtam, de minden rendben volt. A vérnyomásom rendben, a szívem rendben állítólag. Mégis bizonyos időközönként a nyomásérzés visszatér, hol a jobb, hol pedig a bal oldalamon erősebb. Volt valakinek ilyen? Mennyi idő amíg végleg elmúlik? Fizikai terhelésre nem jön elő, direkt próbáltam.

2016. júl. 4. 18:42  Privát üzenet  

A válasz
Hasonló nekem is volt....kb 1-1,5 hètig állt fent, úgy hogy minden este lefekvès előtt egy kisebb nyomást èreztem....de ez elmúlt ezek után...nekem èpp akkor a levegő került szerintem rossz helyre ès csak akkor fejtett ki nyomást ha lefeküdtem mert nekem sem volt egèsz nap bajom vele....próbálja meg lègzèsi gyakorlatokat hátha segít

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. aug. 5. 17:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, de én szerintem már mindent megpróbáltam. Ha a háziorvos kinyaralta magát akkor megyek egy EKG-ra is. Fél éve tart a probléma....

# 2/2Időpont 2016. aug. 11. 18:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Időszakosan jelentkező izom (izületi? ) fájdalom (féle), esetenként végtaggyengeség, remegés, minek a tünetei lehetnek?
Hogy lehet megszabadulni az evés közben és utána jelentkező idegesítő nyáktól?
Gyakran jelentkező halálfélelem ellen mit lehet tenni?
Fekvés közben jelentkező erős szívdobogás ellen mit tehetnék?
Bizonyos mozdulatokra jelentkező mellkasi fájdalom. Mi lehet ez?
A mellkasnál és felkarnál jelentkező csípő érzésnek mi az oka? Nem tart sokáig, de zavaró.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!