Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti esztek peksutemenyeket...

Ti esztek peksutemenyeket vagy csokikat esetleg mas fajta edessegeket? 1. ha igen akkor hanyszor egy nap v. heten? 2. milyen fajtat? 3. kor, nem, suly, magassag. (valaszolonak)

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek hogy melyik eletkor csoport eszik tobbet ezekbol az etelekbol,es hogy befolyasolja e a sulyt.

2016. márc. 30. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
A telefonszámom nem kéne :D
2016. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Péksüteményt évek óta nem, csokit ritkán, általában azt, amit én készítek (s nem igazi csoki, mert kókuszvajat nem használok, nekem feleslegesen drága alkatrész, teljesen jó nekünk nélküle, sőt, így is túl gyorsan párolog a csokink :D). Heti párszor ehetek, egyszerre 1 dekát? Valami efféle.

Más édesség napi szinten van, elsősorban süti. Saját készítésű és általában extrém szénhidrátszegény, mert ilyen az életmódom. Édességigényem nem szokott lenni, de a régi szokások nehezen halnak ki, valamint a párom sok édességet eszik, akkor pedig általában én is megkóstolom, illetve az előbb pl. nem volt jobb ötletem, mint egy máktorta gyümölcsökkel, a kálcium úgyse jön rosszul. Persze kedvelem is az édességeket, de nem akarom napi szinten enni őket. Majd lecseng a dolog.


39N, 163/65. Majd' mindennap eszem édességet fogyáskor is, de szénhidrátszegényet, mert különben sosem fogynék le, éhesít a szénhidrát (de komolyabb okaim is vannak, mint a fogyás lehetővé tétele). Az édesség sem mindig előnyös, attól függ.

2016. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Pont ma fogadtam meg, hogy nem eszek több édességet, max. illemből. :)

Eddig minden nap ettem csokit, összességében milka kockában mérve (:D) kb. 2 sort, de ez persze változó, volt, hogy többet, volt, hogy kevesebbet. Péksütit is legalább 3x ettem hetente.

13L, 168 cm, 50 kg

2016. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Csokit szinte minden nap. Péksüteményt heti 1-2 alkalommal.


Milka nagykedvenc. Péksütiből többnyire édes fornettit veszek.


21/N 47kg 165cm

2016. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Péksüteményt (kiflit, zsemlét) ritkán, inkább kenyeret eszem, 10-12 dekát naponta. Ha viszont péksütemény alatt édes sütiket értesz, akkor azt soha, nem szeretem.

Csokit változó, van, hogy minden este eszem egy pár kockát, ha van itthon, máskor hetekig semmit. Csak a keserű csokit szeretem.

60 év, 156 cm, 55 kg.

2016. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ma pont ettem csokit, amúgy nem nagyon szoktam, szóval mondjuk 3-4 hetente. Más édességet viszont 2-3 naponta eszem pl. puding, fagyi.

Péksüteményeket nem nagyon, talán hetente egyszer, de zsemle és kenyérfélét minden nap.

22/L, 169 cm, 53 kg.

2016. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 zgyzgy ***** válasza:
100%

Péksüteményt, kenyeret, édességet nem.

Csokit ritkán, 70-80 %-osat.

44F/182/100

2016. márc. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Péksütemény a reggeli. Csokit vagy mást csak ha kedvem tartja és van is itthon, ez lehet naponta több zacskó meg heti szinten semmi is. Ma pl. megettem 3 szem krowka-t.

28/N 170cm 60 kg

2016. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kenyér kb heti kétszer, édes péksüti havi egy, sós havi kettő. Süteményt heti egyszer csinálok, akkor két napig esszük, tehát kb heti két-három szelet süti (hol csokis, hol gyümis). Csokoládét heti egyszer-kétszer kb egy max két sort. Csipszet havi egyszer, ropit szintén egyszer. Műzliszeletet heti egyszer, édes smootiet heti kétszer.
2016. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12:19-es vagyok, a csoki ét vagy ízesített étcsoki, a korom 23, 170/60.
2016. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!