Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg és hipochonder...

Pánikbeteg és hipochonder vagyok. Hogyan tudnék ebből az egészből kijönni?

Figyelt kérdés

Múlthéten félrenyeltem a gyógyszert, fulldokoltam, nagyon durva érzés volt.

Azóta gombócot érzek a torkomban, nem merek enni. Zsibbad kezem, lábam, megőrülök. Tegnap annyira rosszul voltam hogy majdnem hívtam a mentőt.

Nem merek sehova se menni, pánikrohamot kapok ha megyek bárhova is. Fulladok, szorongok, remegek. Mindentől félek, mindentől megijedek, mindent bebeszélek. 2 napja attól rettegek hogy strokeot kapok, vagy lebénulok, egyszerűen elegem van.

Kedden megyek pszichológushoz. 19L



2015. júl. 5. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon jó pszichológus és jóga.

Nekem ezek segítettek, magam is pánikbeteg voltam, igen durva rohamokkal, de már 2 éve túl vagyok rajta, teljesen meggyógyultam.

2015. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

2013-ban jött ki rajtam legelsőnek a pánikbetegség. Akkor a klinikára mentem a pszichiátriára, írtak fel nekem Cipralexet, Frontint. Félévig szedtem, utána minden helyre jött. És most 3 hete jött vissza ez a betegség. De gyógyszert nem nagyon akarok szedni, Bachcseppeket használok.

Úgy érzem hogy diliházban fogok kikötni. :(

2015. júl. 5. 13:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom ugyanezekkel a tünetekkel. Évente 4-6 hetet töltött a pszichiátrián. Legutóbb azzal engedték ki, hogy reflux betegségben szenved Írtak neki savlekötőt, aztán egy fél év múlva felkötötte magát! 30 éves volt, de gyerekkorban kezdték el vele sokat nem érő terápiákat
2015. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Soha nem szedtem a pánikbetegségemre gyógyszert!

És nem is kell. Ugyanis a pánikbetegséget nem lehet gyógyszeresen kezelni. Az csak tüneti kezelés, de a betegség megmarad. A pánikbetegséget úgy lehet kezelni, ha egy nagyon jó szakember megtalálja az okot, ami kiváltja és az az ok van kikezelve úgymond.

És neked is be kell látnod, hogy azért mert fáj a fejed, az nem azért van, mert agydaganatod van, vagy mert agyvérzést fogsz kapni, ha félrenyeltél, mással is előfordul, és azt is be kell látnod, hogy a legtöbb tünetet te magad, vagyis az agyad produkálja.

De ehhez idő és mondom még egyszer, egy jó szakember kell.

2015. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem tudom mi van de hogy minden tizenéves pánikbeteg...
2015. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amikor abbahagytad a cipralex szedését, már meggyógyultál, és az orvos állította le neked, vagy csak úgy elhagytad, mert jól voltál? Mindenképpen menj vissza a pszihiáteredhez, mert még rosszabbul is leszel...

Mellesleg pánikbetegségben nem lehet belehalni, de hogy nagyon rossz az biztos.

Egy volt pánikbeteg.

Jut eszembe? ha maradt egy kis nyugtatót, szedd be. ( frontin, xanax, rivotril. valamit csak kaptál a cipralexhez...

2015. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Frontint szedtem, es az orvosom mondta hogy hagyjam abba.
2015. júl. 5. 17:26
 8/13 anonim ***** válasza:

A Cipralexet is csak fél évig szedted? Mert az kevés (maga a leépítés is eltart addig, nemhogy a kúra). Bár 18 alatt gondolom, amint lehetett letetette.

Ezt a lelki ok izét meg hagyjuk már. Kémiai oka vannak ennek (is), nem véletlen, hogy a gyógyszer befolyásolni tudja.

2015. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ugyanez vagyok!!!!!

Ha gondolod irj privit! Hatha ket bolond megerti egymast 😁😁😁

2015. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hasonló problémákkal kűzdök. Ma kezdtem el blogot írni. Akit érdekel olvassa el, beszélgessünk róla!

[link]

2015. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!