Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet étkezés után a...

Mitől lehet étkezés után a végtagjaimban gyengeség érzés, belső remegés szerű valami, pontosan nem tudom leírni, de kellemetlen?

Figyelt kérdés
Nem tudom biztosra, hogy ez valóban az étkezéshez köthető e, de szerintem igen, mintha utána jelentkezne. Esetleg cukor, vagy sav okozhatja?
2016. júl. 8. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Okozhatja a tejes kaja is...nálam ez volt a baj okozója.
2016. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vércukor probléma nem lehet? Vagy IR?
2016. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha nem eszem tejet akkor is jelentkezik, bár majd megfigyelgetem :)

Nem tudom a cukimmal van e baj, a vérvételen jó volt az érték, viszont az itthoni vércukorszint mérő szerint magasabb az éhomi vércukrom, mint kellene.

Most még ami lehetőség, az a liszt, bár az nem tudom rövidtávon okoz e ilyet. De annyi tuti, hogy pozitív lett a vérvizsgálat.

Amúgy tényleg nagyon fura egy dolog :/

2016. júl. 8. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
A glutén és a laktóz sok bajt tud okozni. Ráadásul általában az emberek későn gondolnak erre. Ugyanis nem általános emésztési panaszokkal jelentkeznek, hanem a legtöbbfélékkel. De ez a két allergia is csak kettő a sok közül.
2016. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!