Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus fáradtság több éve,...

Krónikus fáradtság több éve, akármilyen tapasztalat jól jön! 21/f?

Figyelt kérdés

megpróbálom tömören, a lényeget:


több éve járkálok vizsgálatokra, eddig mindent rendben találtak: allergia nincs,belsőszervek működése mind rendben,vér értékek rendben, koponya MR teljesen rendben. stressz nincs, pszihikai háttér nincs, étkezéssel minden rendben, káros szenvedély sincs, sportolok is..


Ennek ellenére a tünetek:

-erős fáradtság fizikailag, szellemileg, melyen önerőből nem tudok javítani, így egész nap hátráltat a legegyszerűbb cselekvésekben.

-a fizikai terhelést bírom, egyszerűen csak fáradtnak érzem egyfolytában magam.

-étkezésnek is van köze a fáradtsághoz, bármilyen táplálékbevitelkor erősödik a fáradtság, sápadtabb leszek, jobban érzem az erek lüktetését pl mellkasban, kezekben, fekvés/állás változtatásakor szédülés jelentkezik. Az erősebb fáradtság evés után 10 percel kezdődik és tart több óráig. Ha nem eszem, nincs akkora fáradtság.

-Emellett van nagyon gyakori fejfájás illetve fényérzékenység.

-Fáradtságkor teljesen ok nélküli erekció(talán vérellátási probléma)


A tünetek 5-6 éve jelentkeznek, nem változtak.

Már csak valami keringési, vérellátási problémára tudok gondolni...


Hátha valami eszetekbe jut...



2013. jún. 6. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Előrebocsátom, nem vagyok vega. De azt tudnod kell, hogy nagyon sok ember nehezen emészti a húsokat. Egyszerűen több energiát fogyaszt az emésztés során, mint amennyit felvesz. Ez lehet egy ok. A másik, amit ki kéne tapasztalnod, hogy milyen fehérjék fogyasztása után erősödnek ezek a tünetek. Mindamellett az is lehet, hogy sima ingerülletátvivői problámád van. Ez esetben javasolnék egy Lenkei vitaminkúrát, amiben minden ásványi anyag és nyomelem is jelentős mértékben jelen van.
2013. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

étkezéssel minden rendben - ez ki szerint? te szerinted? az orvos szerint?

Ird mar le miket eszel/iszol, mert szerintem minden testi korsag az etkezessel kezdodik, meg akkor is ha azt hisszuk hogy nem. Es ha megsem az etkezessel kezdodik, akkor az etkezessel lehet javitani rajta.

Szoval; mi van a tanyeron?

2013. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kb 14 éves koromtól kezdődött, most vagyok 21, ez alatt elképzelheted hogy minden létező dolgot kipróbáltam, így például az étrend terén is. Teljesen mindegy hogy eszek/nem eszek tej/liszt terméket, vagy ilyesmi. Ennek ellenére adalékanyagos, hozzáadott cukros dolgokat kiiktattam, zöldségből, húsból készítünk változatos kajákat. Esetemben sajnos nem ilyenen múlik a dolog. A "bármilyen táplélék bevitel utáni fáradtság" alatt kb csak a vizet nem értem.
2013. jún. 6. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!