Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom hogy bélelzáródás...

Csuhai Dávid kérdése:

Nem tudom hogy bélelzáródás vagy bélcsavarodás-e? (lent)

Figyelt kérdés
1 hete nem voltam wc-n kb és ma éreztem kaja után hogy elkezdett fájni a hasam,de nem szúrni vagy hevesen fájni,hanem így felül és hányingerem van hasfájás csak egy kicsit és nem tudom mit csináljak meghánytatni nem szeretnék magam mindenképpen azt szeretném elérni hogy alul jöjjön ki próbáltam gutalaxot meg enterolt eddig semmi :( lehet elzáródott azt végem van vagy nem tudom :( szerintetek?

#Leget bélelzáródás #fájdalom a has felső részén
2016. júl. 9. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Glicerin kúp lenne a legjobb, vegyél még most, az általában 10-15 perc alatt kihozza, de ha az sem megy, akkor beöntés.

Ha ezek sem segítenek, akkor sürgősen menj ügyeletre,

2016. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!már megoldottam egy kúppal ami nem sokat segitett de ittam nagyon sokat és ettem és sikerült :)
2016. júl. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!