Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elkövettem azt a hibát tegnap,...

Elkövettem azt a hibát tegnap, hogy begyógyszereztem magam. Még mindig hányingerem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem első eset, de most tényleg sokat vettem be és ittam is rá. Valami olcsó nyugtató meg egy csomó fájdalomcsillapító (meg még valami, ami fingom sincs, mire való, csak erős).

Slig bírok enni valamit, hányingerem van. Ha eszembe jut a gyógyszer, öklendezni kezdek. Kicsit ég is a gyomrom. Reggel vizeletem nagyon sötét volt.

BAROMSÁG VOLT ÉS SEMMIRE SEM MEGOLDÁS, tudom, már meg is bántam. De most nem ilyen válaszokat kérek! Hanem, hogy normális e, ha pár napig mélg így lesz? Lehetséges, hogy szenvedtem valami komolyabb szervi károsodást? Mikorra várható, hogy helyrejön a gyomrom?

Kérem, sürgősen válaszoljanak. Meg vagyok ijedve.



2016. júl. 18. 11:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már én sem bánom, hogy nem sikerült; meg azt sem, hogy nem értek igazán a gyógyszerekhez, és hogy altatót sem tartunk otthon. De egy ideig bántott, nehéz volt ezek után jó kedvre deríteni...
2016. júl. 19. 14:12
 12/12 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Jobb lenne helyben keresni valakit, ez tapasztalat. A barátod nem igazi társad, mivel nincs melletted, és ha ilyen labilis vagy jobb lenne egy olyan férfi, akit minden nap látsz, akkor az öngyilkossági gondolatok sem jönnének. Hidd el tapasztalatból beszélek!!!

2016. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!