Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az utóbbi 2 hónapban fogytam...

Az utóbbi 2 hónapban fogytam 7 kilót, pedig nem fogyókúráztam. Lehet, hogy valami betegség jele ez?

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ok nélkül fogytál, akkor menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni az okát, mert igen, lehet betegség jele is.
2016. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változtattál komolyan az étrendeden vagy nem kezdtél valami nagyon megterhelő fizikai munkába, akkor szerintem mindenképp menj orvoshoz ezzel, mert valami gond van, heti közel egy kiló fogyás az elég komoly, nem következik be csak úgy.
2016. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 atlas válasza:
nyár van ,nem iszol elég folyadékot ...
2016. júl. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
...de iszom, elég sokat, csak nem alszom eleget ( 3-4 óránál többet nem tudok.)
2016. júl. 23. 09:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy pajzsmirigy túlműködés lépett föl nálad. Egyszerű vérvizsgálatból kiderül.
2016. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A cukor betegség kezdődő jele az erős fogyás és szomjuság. Sok folyadékot kivánsz inni és gyakran kell vizelned. Házi orvos beutalóval vérvételre kűld és a leletek alapján további vizsgálat.
2016. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 melcsiboszi válasza:
Emésztőrendszeri betegség jele is lehet, pl. lisztérzékenység. Menj orvoshoz!
2016. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!