Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha az embert vizsgálják mért...

Ha az embert vizsgálják mért van szükség hogy az orvoson kívül más személyzet is ott legyen?

Figyelt kérdés
A legtöbb embert kicsit zavarja és általános vizsgálatoknál nincs is a segítségükre szükség.
2010. ápr. 16. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Például azért, hogy legyen tanú az orvos mellett, ha egy pénzéhes "paciens", azt állítaná, hogy őt vizsgálat helyett megerőszakolták/lekezelően beszéltek vele/telefonált az orvos és hasonlók.

Nyugatabbra régebben sokszor "szórakoztak" ezzel...

2010. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A sima felnőtt dokinál is ott van,de nem akartam megsérteni a kérdésemmel senkit,de elég zavaró tud lenni.Ha rajtam múlna egyből aláírnék vizsgálat előtt már egy papírt a javukra,csak lehetőleg ne nagyon legyen ott senki.
2010. ápr. 16. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Kötelező ott lenni még egy embernek. Aztán meg sok helyen ameddig az orvos vizsgál, az asszisztens megírja a papírokat, vagy odakészíti a műszereket... Enélkül sokkal tovább tartana a vizsgálat, és feleannyi betegre jutna idő egy rendelési idő alatt, és kétszer olyan sokára kapnánk időpontot. Így is január elején mentem időpontot kérni, és április elejére kaptam is...
2010. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nem is zavar,amikor éppen iktat valaki,de nem egy olyat hallottam már,hogy a műszerek mind oda voltak készítve és nem is volt rájuk szükség,még is ott ücsörögtek a beteggel szemben amikor pont vizsgálták őket és azért vannak olyan vizsgálatok amiket amúgy is utál az ember.Olvastam valamelyik hozzászólásnál,hogy pl nőgyógyászhoz ment el a csaj és csak úgy pedig nem volt rá szükség az ápoló is beült,felnőttről van szó,és eléggé zavarta,engem is zavarna,nálam hál isten mindig a vizsgálón kívül volt ilyenkor a asszisztens és több pasi is írt,hogy náluk is azért kicsit zavar,ha csak szó szerint ott bámul.
2010. ápr. 17. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!