Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert erzem a bal mellkasomnal...

Miert erzem a bal mellkasomnal a szivemnel, hogy mintha vagy zsibbadna a szivem vagy mintha bele markolnanak?

Figyelt kérdés
Voltam vizsgalaton de azt mondjak semmi baja a szivemnek akkor mitol van?

2016. júl. 19. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Régóta van ez neked? És folyamatos, vagy csak néha érzed ezt?

Miket csináltak a vizsgálaton? Ekg, vérvétel érdemes. Ha nem múlik kardiológia csinálnak 24 órás ekg-t.

Nyugalmi állapotban érzed ezeket? Mozogsz eleget? Ha nyugalmiban érzed néha, de nem folyamatosan, akkor ez igazából olyan jelenség, ami elég sok embernél előfordul és veszélyt nem jelent.

2016. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
Mert pszichés beteg vagy. Miért nem a valódi betegségeddel foglalkozol a kitalált helyett?
2016. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Legalábbis én így tudom, viszont ne fogd a szavam, hátha lesz még válaszoló.
2016. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudod befejezni az ide irogatast? A gyakori bejegyzeseinek lassan a felèt te teszed ki. Miattad fognak uj kriterium szurest fejleszteni az oldalra. Nem itt fogod megtalalni az amugy se szervi problemaidra a valaszokat.
2016. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azert gyakori kerdes,hogy akarmennyit kerdezhetsz es amit akarsz 😌
2016. júl. 20. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!