Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? 15/L

Mi lehet a bajom? 15/L

Figyelt kérdés

Folyton szédülök és fáj a fejem.

Sokszor hányingerem van.

Étvágytalan vagyok, nincs olyan étel, amit jóízűen tudnék fogyasztani.

Alacsony a fájdalomküszöböm...

Mindig fáradt és lehangolt vagyok, úgy érzem, hogy élni sincs kedvem.

Gyakran van légszomjam és görcsöl a gyomrom. A bőröm olyan... sárgás és sápadt.

Ha szokatlan/stresszes szituációba leveredek, nem kapok rendesen levegőt és nem tudok beszélni, teljesen leblokkolok.

Hajlamos vagyok addig sírni, még fel nem dagad teljesen az arcom.


Az még hozzátartozik a történethez, hogy valószínűleg súlyos depresszióm van, de nem mentem vele orvoshoz és nem is fogok. Úgyis javíthatatlan vagyok. De ezek a tünetek is a depresszióhoz tartoznak, vagy valami más lehet? Nemsoká megyek vérvételre, abból ki fog derülni, hogy mi lehet a bajom?


2016. júl. 26. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A vérvétel sokat segít, de attól is függ, mit néznek meg. ennyiből még nem lehet mit mondani.
2016. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nézik meg, hogy vérszegény vagy vashiányos vagyok-e. Attól tartok, hogy soha nem fog fény derülni rá, hogy milyen betegség okozza ezeket a tüneteket.
2016. júl. 26. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Vitaminhiány is lehet. Ruházz be egy erősebb multivitaminra. Ha nincs kedved semmihez, az lehet depresszió is, bár a fájdalomküszöb és a bőrsápadtság/sárgaság nem tartozik a depresszióhoz. :)

Ha lelki gondjaid vannak, nyugodtan írj, én is depressziós voltam, és egyedül szálltam ki belőle. :)

18/F

2016. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Mielőtt orvoshoz mész, én az alábbiakat javaslom: vitamin, só és elegendő folyadék..Mindenképpen szerezz be egy jófajta vitaminkészítményt, hidd el, nagyon sokat segíthet. :) Én Lenkei vitaminokat szedek, nekem nagyon beváltak, ajánlanám kipróbálásra (Lenkei CalMag, vagy a sima magnéziumos készítmény, mellé calcium, és egy ásványi anyag csomag). Természetesen másfajtát is vehetsz, viszont figyelj arra, hogy az egyes készítmények összetételben megegyezzenek a Lenkeiével.

A fejfájásod azért is lehet, mert nem iszol elegendő tiszta, jó minőségű vizet. Mennyit iszol naponta? Nem tudom a súlyod, nem írtad, de a 2L mindennap legyen meg, ha sportolsz, akkor ettől több kell.

Egy bevált módszer a fejfájásra: Vegyél be egy kis mokkáskanál tiszta!! sót, és erre igyál megy legalább fél liter vizet. Hidd el, nagyon hamar megfogja szüntetni a fejfájásodat. :) A sót is folyamatosan pótolni kell, mindennap. Az egy tévhit, hogy a sót kerülni kell, francokat..Minden 4. pohár vizedhez egyél meg egy kicsit sót, nem kell sokat, mondjuk egy csipetet. :) A sóra is ügyelj hogy tiszta só legyen, ne ilyen horvátrozi is társai.. Tiszta sót a patikában kaphatsz, vagy herbáriákban is szoktak árulni.


Hozzátenném, nem vagyok orvosellenes..Csupán azt látom, hogy rengeteg olyan problémát, amely egyszerűen, és természetesen megszüntethető, gyógyszerekkel kezelnek, ami szerintem nem normális.


Ha gondolod, próbáld ki ezeket a tippeket. Hogy lesz-e változás? Ebben biztos vagyok..:) (Egyébként a vérvétel nem mutat meg mindent, koránt sem..például a szervezet magnézium szintjét sem tudja pontosan megállapítani, ugyanis a vérben mindössze 1% található...)


Egyébként megkérdezhetem hogy milyen életmódot folytatsz? Miket eszel, az alvásod, sportolsz-e stb..Kíváncsi lennék :)

2016. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt elkezdesz kísérletezgetni magadon, menj orvoshoz.

Súlyos problémára is utalhat, amit hamar ki kell deríteni, és amit nem fog vitamin meg só meggyógyítani.

2016. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a tüneteid háttéerében kizárható a testi ok akkor szomatizációs zavarod van. Pszichés okok miatt alakul ki labilisabb embereknél
2016. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!