Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a bajom? Sok folyadék okozza?

Mi a bajom? Sok folyadék okozza?

Figyelt kérdés
Rengetegszer van szélgörcsöm. (Amikor fáj nagyon a hasam és ha pukizok egyre jobb). Tegnap este is volt. Ma reggel kicsit lágyabbat kakiltam, szinte hasmenésem volt. Egy kis pizzát ettem tegnap , de kb 2-3 liter szörpöt ittam, mert melóztam. Most nagyon kityurog az alhasam, állandóan mocorog és ma már másodjára kakiltam. De nem ez a vizes hasmenés volt, hanem csak a lágyabb fajta. Neharagudjatok , hogy reggelről éhgyomorra ilyen undi vagyok, de igazán érdekelne , hogy miért dolgoznak így a beleim.:(

2016. júl. 25. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés rostot fogyasztasz. Egyél több zöldséget, zabkását, tarts egy 1-2 napos "diétát". A szörp nem mindig jó, mert a benne lévő színező- és édesítőanyagok nagy mennyiségben ezeket okozzák.
2016. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami enyhe fertőzés romlott ételtől, de lehet bélgyulladás kezdeti tünete is, sőt akár vakbélgyulladás kezdeti tünete is. Szerintem felejtsd el a pizzát és a szörpöt egy ideig, próbálj meg kevésbé fűszeres ételeket enni, kerüld a tejtermékeket is, és csak vizet igyál és majd meglátod hogy jobb lesz-e.
2016. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A folyadék meg egyáltalán nem sok. :)

Ha nem tudsz beszerezni gyümölcslevet, vagy valami egészségesebbet, akkor ajánlom a biotechnek ezt az italát: [link]

Narancsosból van otthon, kb. másfél éve nem fogyott el, neked szerintem legalább 2-3 hónapig elég lesz, mert nem kell belőle sok (egy nyomás szerintem elég fél literbe, vagy két nyomás másfélbe). Finom, és egészségesebb is.

Ha gondolod, szerezz be hozzá aszkorbinsavat (c-vitamin), így limonádé-szerű italt tudsz készíteni, ami végképp egészséges, és finom. :)

(első voltam)

2016. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

normális kajákat kellene enni, nem cukros italokat és pizzát meg egyéb junk food-ot.


ennyi a nagy titok.

2016. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Pánikbeteg is vagyok pont ebből kifolyólag, mert félek a hányásos baciktol
2016. júl. 25. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!