Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan érzésm van mintha...

Olyan érzésm van mintha álmodnék. Pedig ébren vagyok. Nagyon furcsa. Szinte semmi más tünet nincsen hozzá. Ez mi lehet? (Többi lennt)

Figyelt kérdés
Olyan mintha nem lennél rendesen magamnál vagy nsm tudom elmagyarázni máshogy. Volt már ilyen valakivel? Ti mit csináltatok? Nagyon súlyos lehet? Vagy egyentalán mi ez?
2016. júl. 30. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Derealizáció a neve, keress rá.
2016. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Rákerestem. De ez mitől fo elmúlni. Van olyan hogy nem múlik el?
2016. júl. 30. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben nem tudok segiteni, nekem az epilepsziam miatt szokott neha lenni

:( nem tudom, neked mitol lehet

En a helyedben mindenkeppen kernek beutalot neurologiara

2016. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Epilepszia, csendes migrén (ami nem jár fejfájással) vagy pánikbetegség tünete is lehet. Azt kapd ki, hogy én mióta élek, azóta tapasztalok folyamatos derealizációt változó mértékben; még sosem éreztem 100% valóságnak a valóságot, és nem is tudom, milyen lehet az! Gyerekkoromban még élveztem is, azt játszottam, hogy egy számítógépes játékkal játszok. (Még nem is volt virtuális valóság, de "feltaláltam".)
2016. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó,ha soha nem érezted 100%-ban a valóságot,akkor azt sem tudod milyen.Tehát lehet,hogy teljesen jól érzékelsz mindent,mert az a 100%:)
2016. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!