Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen menstruáció...

Rendszertelen menstruáció szülés után meddig? Továbbá furcsa alhasi érzés?

Figyelt kérdés
Most 8 hónapos a babám. Szülés óta 5 alkalommal volt már menstruációm. Viszont nem rendszerint időben és nem is ugyanannyi ideig és az erőssége is eltérő. Az utóbbi hetekben a jobb alhasam nagyon furcsa érzést produkál. Olyan mint amikor állapotos voltam és mozgolódott a kicsim. Állapotos sajnos most tuti nem lehetek( nem voltam együtt a férjemmel vagy 10 hete ). dokihoz jövőhéten tudok menni...de addig is aggódjak vagy nem? Mitől lehet ez az érzés? Összefügg a rendszertelen menstruációval ? Milyen betegségre utalhat ? Ilyenkor csinál uh-t a doki ? A stressz is okozhatja? Előre is köszönöm a választ 😊

2015. jún. 16. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kicsim 9,5 hónapos, és 2-3 hónapja én is éreztem olyat a hasamban, mint amikor a baba mozgott benne. Állítólag még ilyenkor is a belek rendeződnek visszafele az eredeti állapotukba. Néha még most is érzem, de már csak nagyon ritkán. Úgyhogy ne aggódj, ez természetes, nincs ott semmi baj.

A menstruációm nekem szülés után 2 hónappal megjött, pedig 6 hónapig csak és kizárólag szoptattam, és azóta is napra pontos minden hónapban (még mindig szoptatok). De ez mindenkinél változó, van akinek egy évig meg sem jön. Szerintem nem kell aggódnod emiatt sem, főleg, ha szoptatsz.

Jó babázást!

2015. jún. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg szoptatsz addig simán lehet rendszertelen.
2015. jún. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 hete nem szopizik :( Kijött a felső fogacskája is és azóta nem akar szopizni :( Köszönöm a segítséget 😊 én meg már teljesen bepánikoltam,hogy bajom van 😊
2015. jún. 16. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!