Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Influenza nyáron?

Influenza nyáron?

Figyelt kérdés

Hét közepén a munkahelyemen éreztem azt, hogy baromira le vagyok gyengülve, folyt az orrom és mintha sünt nyeltem volna. Azt a napot összekunyerált fájdalomcsillapítókkal kihúztam, másnap már beteget jelentettem.

Hajnalban hidegrázásra ébredtem, másnap már lázam is volt (39). Majdnem a teljes napot alvással töltöttem.

A hátam, izmaim, ízületeim is erősen sajogtak pár napig.


Azóta is az átlagos 8 órás alvásigényemhez képest nappal is 4-5 órákat alszom még pluszban. Fokozatosan enyhülnek a tüneteim, de gyenge vagyok, mint a harmat.


Télen ez influenza lenne, de létezik, hogy nyáron is fertőzhet?


(A háziorvosom sajna nem menő, nagyon rossz diagnoszta, de kérésre bármilyen papírt kiad. Eddig akármivel mentem hozzá, "itt egy antibiotikum, biztos nem árt" volt az össz vizsgálat, kezelés.)

Saját szakállra pihenek, sok folyadékot iszom és nem erőlködök, meg tünetenyhítőket szedek.


2016. júl. 31. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Az influenza nem évszakhoz kötött. Bármikor lehet influenzás az ember.
2016. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!