Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi időt kell várni egy...

Mennyi időt kell várni egy szénhidrát + zsiradék/fehérje + saláta étkezés után, ha gyümölcsöt eszek?

Figyelt kérdés

14.27 körül ettem egy fél magos zsemlét kb., gulyáskrémet rátettem, kis saláta + nagyon kicsi reszelt sajtot tettem rá.


19.00 körül ettem egy fél barackot.

Olvastam hogy nem jó, ha közvetlen szénhidrát+ fehérje/zsíradék étkezés után eszünk gyümölcsöt


Azt is írta, több weboldal, hogy gyümölcsöt reggel, vagy délelőtt ajánlatos enni mert akkor üres a gyomor.

Pl. írták, hogy főétkezés után nem ajánlott gyümölcssalátát enni mert a gyümölcs emésztési ideje jóval rövidebb mint pl egy szénhidrát+fehérje étkezésnek.


A kérdésem az lenne, hogy kiürülhetett-e a gyomortartalmam a 14.27-es étkezés után (kb. 4 óra 35 perc)

vagy ilyenkor ha maradt pl egy kis saláta vagy zsemlemaradék a gyomorban az nem baj ugye?

Puffadás miatt kérdezem.


19.00előtt éreztem hogy leesett a vércukrom és kicsit nyomott a fejem és a barackot kívántam.

23l



2016. aug. 9. 19:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!