Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szédülhetek napok óta?

Mitől szédülhetek napok óta?

Figyelt kérdés
Pár napja állandóan szédülök. Ha felkelek valahonnan, ha megyek, ha lefekszem az ágyba, sőt ha fekszem az ágyban, akkor is, forog körülöttem a világ. :S Más gondom semmi nincs, eszek rendesen, bár lelkileg nem vagyok topon, de depressziós sem vagyok. Kicsit álmosabb vagyok a megszokottnál, de semmi egyéb. Mitől lehet ez? :S Néha majdnem összeesek, olyan érzés az egész ,mintha részeg lennék. Már arra is gondoltam, ugye terhes nem lehetek?
2010. ápr. 18. 22:47
 1/4 Plaga ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, csak kicsit kimerült. Nekem is volt ilyenem, de nekem huzamos ideig (hónapokig), amint vége lett a sulinak, rögtön abbamaradt xD
2010. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugye az egyensúlyért felelős szerv a füledben van. Ha szédülsz, akkor az vagy agyi eredetű (amit te nem akarsz), vagy azzal a szervvel, tehát a füleddel van a gond.


A füleddel nincs semmi gond? Nem szokott zúgni, fájni, stb? Szoktál sokat mp3-azni vagy sok hangos zenét hallgatni? Mert a halláskárosodás tünete is lehet szédülés.

2010. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van?Stressztől,fizikai kimerültségtől,szorongástól le szokott esni 70-80 körülire is.Méresd meg a nagyival,szomszéd nénivel esetleg háziorvossal (nekik biztos van mérőjük) és ha alacsony akkor sok folyadék,és pihend ki végre magad!!!
2010. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom egész oké, olyan 110 körüli. A fülkemmel nem vettem észre, hogy gondom lenne. :S Még 2 hét van az érettségiig, remélem utána abbamarad.
2010. ápr. 19. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!