Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valami táplálékkiegészítő,...

Van valami táplálékkiegészítő, amitől energikusabb és koncentráltabb lehetnék?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és úgy érzem, alig van energiám. A szabadnapjaimon simán alszok kb. 10 órát, mikor dolgozni megyek, akkor csak 5-öt sikerül. 6-ra járok dolgozni, de kb. délre érzem azt, hogy beindult az agyam és a testem, és akkor kezd kicsivel több erőm lenni. Addig csak lődörgök és lesek ki a fejemből, be vagyok lassulva. Kávé, tea, energiaital nem segít sajnos :( Bármilyen tippet szívesen fogadok, mert sajnos a munkámban is hátráltat a dolog, és sportolni sem tudok így, pedig korábban heti 5x jártam. :(
2016. aug. 10. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

nem az a baj, hogy a saját ritmusod az inkább a később fekvés és később kelés lenne? én legalábbis délelőtt használhatatlan vagyok. ha ez a gond, akkor szerintem hosszú távon csak az segít, ha olyan melót keresel, ahova később kell járni.

a vérnyomásod milyen? nem alacsony?

esetleg nem vagy vérszegény? ha igen, akkor vasat kellene szedned.

2016. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

DDe igen, a saját ritmusom a későn fekvés-későn kelés lenne. De most diplomáztam le, mint ápolónő, a kórházban nincs olyan, hogy későbbre járjak. Pályát váltani pedig emiatt nem szeretnék, mégiscsak 4 évig tanultam emiatt :D

A vérnyomásom 110/90 körüli, és jelenleg vérszegény sem vagyok :(

2016. aug. 22. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!