Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy az agyam, ne...

Mit tegyek, hogy az agyam, ne generáljon felesleges problémákat?

Figyelt kérdés
És ha nem foglalkozok vele akkor szorongás és stressz tölt el engem és ez nagyon rossz. Lehetnek ennek lelki okai?
2016. aug. 15. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked arra az adrenalinra van szükséged, ami a problémáktól emelkedik :-) Illetve adrenalin egyféle van, szóval képletesen értsd, tehát neked az emeli, míg másoknak a szabadesés, vagy az extrém sport.

Mivel azt írod, hogy szorongsz, ha nem foglalkozol vele, akkor valamiért szükséges van rá. Én is hajlamos vagyok problémákat gyártani, de én kerülöm ezeket a negatív gondolatokat, és úgy teszek ellene, hogy kielemzem érdemes-e vele foglalkozni, és ha nincs jelentősége, akkor máris behelyettesítem könnyed gondolatokkal.

2016. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, hogy ejtőernyőznöm kéne egy repülőből az lehet, hogy kimosná az agyamat. :D
2016. aug. 15. 18:43
 3/3 anonim válasza:
Aludj jó sokat, relaxálj!
2016. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!